Ruhsuz Newsoul Serisi 1

7,4/10  (8 Oy) · 
23 okunma  · 
6 beğeni  · 
752 gösterim
Deneyimli Ruhlar ve Ruhsuzlar

Binlerce yıldır, Sınır'da milyonlarca ruh yeniden, yeniden dünyaya geldi, her bir yeni yaşamda da geçmiş yaşamlarındaki anılarını ve deneyimlerini beraberinde getirdi. Ana ise bir Yeniruh: yani Ana doğduğunda bir başka ruh yok oldu. Kimse bunun sebebini bilmiyor ve bu, bir felaketin habercisi olabilir.
Ana'nın bir Yeniruh olmasından rahatsız olmayanlar da var.
Bunlardan biri olan Sam, yalnızca bir kez yaşayabilecek bir ruhu sevebilecek mi? Peki Ana'nın düşmanları, insanlar ve yaratıklar, onların birlikte olmalarına izin verecek mi?

Ana, varoluş sebebini açığa çıkarmak zorunda. Fakat onun bu
arayışı, reenkarne olup olamayacağını öğrenmek için gittiği Kalp şehrini ve reenkarnasyon yasalarını sonsuza dek yok edebilir.

Jodi Meadows, insan ruhuna bambaşka bir bakış açısı getiren bu hikâyede fantazya ve macerayı birleştirirken, reenkarnasyon ve ruh kavramını sorgulamamızı sağlıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2012
 • Sayfa Sayısı:
  252
 • ISBN:
  9786050909364
 • Orijinal Adı:
  Incarnate
 • Çeviri:
  Taylan Taftaf
 • Yayınevi:
  Dex Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Sümeyye Babal 
15 saat önce · Kitabı okudu · Beğendi · 5/10 puan

Seneler önce okuduğum bir kitaptı. Beni kendine çeken kapak tasarımı oldu doğrusu. Kafa dağıtmak için bu tarz kitaplar okumayı seviyorum. Serinin sonraki kitap(larını) -kaç kitabı daha var emin değilim- ingilizce versiyonları varsa eğer alıp hem kafa dağıtıp hem de ingilizcemi geliştirmek için kullanmayı düşünüyorum :))

Kitaptan 1 Alıntı

#Sana
"Sam." Nefesim kesilmiş gibi hissediyordum. Ya da boğuluyormuş gibi. Belki de ikisinin arasında bir şey. Gene de Sam'in olduğu yerde durup beklediğini anladım. "Seni nasıl tanıyacağımı sormuştun."
Sessizlik.
"Seni her zaman tanırım."

Ruhsuz, Jodi MeadowsRuhsuz, Jodi Meadows