Kızıl Damla Night Huntress World (Gece Avcısı Dünyası) Serisi 1

8,6/10  (5 Oy) · 
24 okunma  · 
3 beğeni  · 
701 gösterim
Aşk Asırlar Sonra Kötülüğün Hedefindeki Kadınla Gelecekti

Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi. Ailesinin geçmişi ise beklenmedik sırlarla doluydu ve bu yüzden Denise'in hayatı karanlığa gömülmüştü. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, atan kalbi kendisini delicesine arzulayan bir ölümsüzün ellerindeydi. O ölümsüz, asırlardır dünya üzerinde yaşayan güçlü, yakışıklı ve gizemli vampir Spade'di...

Şimdi Spade'in görevi, tehlikedeki bu cazibeli kadını korumak. Hem de bu uğurda kendi türünü yok etmek zorunda kalsa bile! Denise, onun en derin açlığını körüklerken Spade, bu karşı konulmaz kadına sahip olma arzusuyla mücadele etmek zorunda.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9786054560400
 • Orijinal Adı:
  First Drop of Crimson
 • Çeviri:
  Bilge Gündüz
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:

Bir yanda kocası Randy'i zombi saldırısında kaybeden Cat'in arkadaşı Denise, diğer tarafta sevgilisine tecavüz ve işkence edilip öldürüldüğünden beri insanlarla ilişki kurmayan hayata küsmüş Spade. Randy'nin ölümünden sonra Denise kendini bu fantastik dünyadan uzaklaştırmaya karar verir ama olaylar istediği gibi gelişmez tabi. İki kuzeni ve halası öldüğünde kendi atası sayılan birinin şeytanla anlaşma yaptığını öğrenir. Aynı iblisle kendisi de anlaşma yapar ve akrabasını aramaya başlar-Spade ile tabi ki - Keyifli okumalar.

PINAR DEĞİRMENCİ 
 30 Oca 16:47 · Kitabı okudu · 1 günde · 9/10 puan

Uzun bir aradan sonra serinin yan serisiyle geldim
Spade nin sevgili denise sinin hikayesi
Yan kitapların böyle güzel olacağını düşünmemiştim.
Her neyse yine soluksuz okudum tabi cat ve bones in sonrasında iyi geldi.
Özelikle insan olması Denise nin daha keyifli kıldı hikayeyi
Spade ise nefes kesiciydi erkeklerin böyle korumacı ve sadık olanlarını seviyorum ve istediğim şekillde son bulan kitapları seviyorum .
Kızımızın böyle güçlü bir şekillde kalması ise harika iz bıraktı bende
Dört yüz sayfalik kitap olsa da doyamadım okumaya