Şimdi Mezar Zamanı Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 6

8,7/10  (10 Oy) · 
30 okunma  · 
7 beğeni  · 
662 gösterim
Bir yeraltı savaşını kılpayı önleyen Cat Crawfield, kocası Bones'la birlikte, biraz dinlenmekten başka bir şey istemiyordu. Maalesef, New Orleans'ın vudu kraliçesinden aldığı yetenek başına türlü belalar getirdi. Ve sonunda, birine iyilik yapmak adına kendilerini tekrar, bu kez kana susamış bir hayaletle savaş halinde buldular.

Heinrich Kramer asırlar önce yaşamış bir cadı avcısıydı. Şimdi ise her Cadılar Bayramı öncesinde masum kadınlara işkence etmek, sonra da onları diri diri yakmak için ete kemiğe bürünüyor. Ancak bu yıl, Cat ve Bones ikilisi onu bir daha inmemek üzere sonsuzluğun öbür tarafına göndermek için şeyi riske atmaya kararlı! Tek bir yanlış adım atarlarsa, kendi mezarlarını kazmış olacaklar.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2012
 • Sayfa Sayısı:
  380
 • ISBN:
  9786051420400
 • Orijinal Adı:
  One Grave at a Time
 • Çeviri:
  Bilge Gündüz
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
06 May 20:59 · Kitabı okudu · 1 günde · 8/10 puan

Sondan önceki kitap olan Şimdi Mezar Zamanı bitti. Mezarın Yüzü'ne göre daha sevdim. Diğerine göre aksiyonluydu. Sanırım bu 2 kitap biraz daha Cat'in kişisel hayatını öne çektiği için okuyucular tarafından zayıf görülüyor.

Meydum Tyler'a bayıldım. Garibim, hayaletten olmasa bile bu tayfa yüzünden ölebilirdi :D Yanlış anlaşılmasın, Tyler hala yaşıyor. Spoiler olarak saymadığım için uyarısız yazdım.

Kitap bittiğinde "Oh be! Mencheres'siz bir kitap okuyabildik sonunda!" diye çok sevindim. Mencheres olmayınca kitap gözüme acayip hoş gözüktü. Vlad da yoktu ama olmaması sorun değil, sonuçta geçici bir karakter Cat'in dünyasında.

Ama Mencheres'in boşluğunu da pislik Ian güzelce doldurdu -_- Hoş, göründüğü yerler az olduğu için terbiyesizce bir şey yapacak veya söyleyecek şeyi yoktu. Ama bence hiç olmasa daha da güzel olurdu.

Justina da gösterdiği tavırla kendini iyice sevdirdi :)

Görünüşe bakılırsa sıradaki düşman Cat'in başını çok ağrıtacak.

http://belleninkutuphanesi.blogspot.com.tr/...zar-zaman-yorum.html

PINAR DEĞİRMENCİ 
01 Şub 20:06 · Kitabı okudu · 54 günde · 8/10 puan

Serinin altıncı kitabı bitti
Ara vererek okuyorum bu seriyi ama son kitabı da okuyup bitireceğim
Her neyse kediçık ve bones yine süperdi
Bu sefer sapık bir ölüyle savaştılar başlarda birazcık durağan sonrada temposu hiç düşmeyen bir kitap olmuş özelikle son yüz
Cat ve kedisinin görmediği eziyet kalmadı

Kitaptan 5 Alıntı

"Hayvanlar ve çocuklar gibi sessizlere ya da savunmasızlara gösterilen iyi yüreklilik, genelde birinin iyi bir karaktere sahip olduğuna dalaletti."

Şimdi Mezar Zamanı, Jeaniene FrostŞimdi Mezar Zamanı, Jeaniene Frost
angelsbooks 
28 Ağu 09:06 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Hayat yolunda kesinlikle, hiçbir zaman beklemediğim virajlar vardı.

Şimdi Mezar Zamanı, Jeaniene Frost (Sayfa 9 - Artemis Yayınları)Şimdi Mezar Zamanı, Jeaniene Frost (Sayfa 9 - Artemis Yayınları)
angelsbooks 
29 Ağu 09:44 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Din bir bahane olabilirdi ama asıl suçlular güç hırsı ve ahlaksızlıktı.

Şimdi Mezar Zamanı, Jeaniene Frost (Sayfa 42 - Artemis Yayınları)Şimdi Mezar Zamanı, Jeaniene Frost (Sayfa 42 - Artemis Yayınları)
angelsbooks 
29 Ağu 14:16 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Bazen...
Bazen intikam isteyen insanlar onu elde edemez ve cezalandırılmayı hak edenler paçayı sıyırır.

Şimdi Mezar Zamanı, Jeaniene Frost (Sayfa 178 - Artemis Yayınları)Şimdi Mezar Zamanı, Jeaniene Frost (Sayfa 178 - Artemis Yayınları)