Şahidin Korkusu

6,2/10  (5 Oy) · 
9 okunma  · 
3 beğeni  · 
359 gösterim
Kendall Deaton, feci bir araba kazasından bebeğiyle birlikte sağ kurtulur. Kazada belleğini yitiren yanındaki yabancının ve kendinin gerçek kimliğini yetkililere açıklamak istemez. İyi bir savunma avukatı olan Kendall, kentin en ünlü erkeklerinden biriyle evlidir. Ama evlilik yaşamı cehennemden farksızdır. Can güvenliğini yitirdiğini anlayan genç kadın, panik içinde bebeğinin hayatını kurtarmaya çabalamaktadır. Bildiği tüyler ürpertici sırlar bebeği ve kendi için ölümcül bir tehdit oluşturmaktadır. "İtiraflar" yazarı Sandra Brown'dan yine elinizden bırakamayacağımız güçlü bir yapıt.
 • Baskı Tarihi:
  2013
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9789754057799
 • Çeviri:
  İpek Cent
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
**Kitap Kahve** 
11 Oca 17:07 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Sandra Brown u bana sevdiren kitap.İlk okuduğum kitabı şahidin korkusu.Hafızasını kaybetmiş biri ve sen benim eşimsin diye iddia eden biri.Kim dost kim düşman,neler oluyor okuyunca merakınız gidecek.Yazarı takip ediyorsanız bu kitabını mutlaka okuyun.

Müzeyem 
03 Eki 2015 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Klasiklere ara vermek için okumaya karar vermiştim. Sandra Brown kendi kategorisinde en iyilerden biri diye bilinir aslında ama bu kitabı olmamış. Belki zamanında ondan çok okuduğumdan böyle geldi bana. Hikaye genel olarak iyi ama yazar kendini tekrar etmiş gibi, okurken ileride ne olacağı hakkında fikir yürütebiliyor ve tahmininizde yanılmıyorsunuz, en azından bende öyleydi. Uzun lafın kısası, okumasanız da olur :)