Savaşçı Alienated Serisi 3

8,2/10  (18 Oy) · 
40 okunma  · 
15 beğeni  · 
364 gösterim
Ölümcül bir darbeyi savuşturup iki dünya arasındaki ittifakı güvence altına alan Cara ile Aelyx nihayet bir tatil yapabilecektir. Tam da hayal ettikleri gibi bir yer olan minik kolonilerinde günlerini sahilde midye toplayarak ve birbirlerinin kollarında uyuyarak geçirirler.


Ama tatil kısa sürer.


Dünya ve Leihr gezegenleri arasındaki anlaşma, her iki gezegeni de ortadan kaldıracak kadim bir gücü uyandırmıştır. Yıldızlararası barışın gizemli koruyucuları olan Ariboller bu ittifakı galaksiye karşı bir tehdit olarak görmektedir. Dünyalıların ve Leihrlilerin ittifakı bozup kendi gezegenlerine dönmeleri için bir ay süreleri vardır, yoksa her iki ırk da Ariboller tarafından ortadan kaldırılacaktır.


Zaman daralırken Cara ile Aelyx kolonicilerden oluşan bir ekiple Dünya’ya gider, burada eski dostlarıyla bir araya gelip Aribollerin kim olduğunu, ne istediklerini ve ittifakı neden bir tehdit olarak gördüklerini çözmeye çalışacaklardır. Gittikçe artan gerilim iki gezegeni de topyekûn bir savaşa doğru sürüklerken Cara ile Aelyx hem kendi gelecekleri hem de dünyalarının kurtuluşu için canla başla savaşmaya hazır olmalıdır.
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2016
 • Sayfa Sayısı:
  375
 • ISBN:
  9786051880013
 • Çeviri:
  Demet Orhan
 • Yayınevi:
  GO Kitap
 • Kitabın Türü:
Fatih ACAR 
04 Oca 01:03 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Diğer 3 kitabı okuduktan sonra biraz zor gelmişti bunu okumak ancak yazarın yıldız yagmuru ve yıldız gemisi kitaplarından sonra okumak gerekli diyerek başladım. Yabancı ve işgalciden sonra oh be en sonunda bilimkurgu türüne dönüş yapmış diyebildiğim bir kitap. Sonunda gerçek aksiyon ile karşılaşıyorsunuz. İlk iki kitap bu kitap için zemin hazırlamış resmen. Yazara pek haksızlık etmek istemem ancak 18 yaşındaki wattpad yazarları gibiydi ilk iki kitap romantizmin dibine vurup araya bir kaç bilim kurgu obje eklemek ister gibiydi, ancak son kitapta oh be dedim yani. Sanki BlackMirror dizisini yeni bulmuş gibi hissettim kendimi...