Seninle

6,5/10  (14 Oy) · 
31 okunma  · 
8 beğeni  · 
918 gösterim
Nell Hawthorne çocukluk arkadaşı Kyle Calloway'e âşıktır. Aşkları hiç bitmeyecek gibidir. Ancak bir gece Kyle trajik bir kaza sonucu hayatını kaybeder ve bu kaza Nell'i tamamen değiştirir. Kyle'ın cenazesinde Nell, ilk defa Kyle'ın kardeşi Colton'la karşılaşır ve her ikisi de Kyle'ın yokluğunda hayatlarına yeni bir yön çizer. Yıllar sonra bu ikili tekrar karşılaşır; bu sefer bu karşılaşma onları hiç tahmin edemeyecekleri tatlı bir çıkmaza götürecektir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786055057244
 • Orijinal Adı:
  Falling into You
 • Çeviri:
  Fatma Zeynep Öztürk
 • Yayınevi:
  Pena Yayınları
 • Kitabın Türü:
S.Tezcan 
22 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Ben çok ama çok beğendim! Gerçekçi, etkileyici, keyifli, hüzünlü ama bir o kadar da insana umut veren, sevginin en güzel ilaç olduğunu anlatan çok güzel bir kitaptı. Beklentimin çok üzerinde çıktığını itiraf etmeliyim. Kaybetmenin, paylaşmanın, hasar görmüş ruhların kendisini bulmasını anlatıyor. Ayrıca köpük, sıradan aşk romanlarından sıkılanlar için şiddetle tavsiye ediyorum.

Özlem Ekiz 
 06 May 20:24 · Kitabı okudu · 1 günde · 5/10 puan

Kitap sürekli övgüyle söz ediliyordu ama benim için fazla acıklı ve bazen de sıkıcıydı.

Bana göre Nell, Kyle'nın ölümüne kadar iyi bir karakterdi. Sonrasında kız yeri geldi psikopata bağladı. En saçma olan kısım ise Nell'in ailesi kızlarını çok seviyor(!) ama böyle bir durumda kıllarını bile kıpırdatmıyorlar. Nell'in onlara asıl ihtiyacı olduğu zaman kızın düzelmesi için hiçbir şey yapmadılar, sürekli kendi halinde bırakıp durmuşlar.Neyse ki Colt vardı.

Hikayede bana göre sürekli acıklı duygular sokulup durulmuş ama hiçbirinde fazla bir derinlik yoktu. Tam olarak öylesine yazıp bırakayım durumu yoktu ama yine de bir şeyler eksikti bence.

Hermonie 
21 Ağu 11:01 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Dünyanın en saçma kurgusu olabilir. Aşk kitabı kategorisinde geçiyor ama yazarın aşkın ne olduğunu bildiğini sanmıyorum. 2- saat gibi kısa bir sürede bitti ama bu kitabı okumak yerine 2-3 saatlik bir uyku daha yararlı olacaktır.

Kitaptan 2 Alıntı

Esra Çelimli 
21 Kas 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Ondan uzak kalamayacağımı biliyordum. Ona kapılacak ve beni incitmesine izin verecektim.

Seninle, Jasinda WilderSeninle, Jasinda Wilder
Dilek 
28 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hayatta olman güçlü olduğunu göstermez; nefes almaya devam ediyorsundur. Acıya rağmen yaşamayı öğrenirsen güçlüsündür.

Seninle, Jasinda WilderSeninle, Jasinda Wilder