Sonradan Görme

8,0/10  (2 Oy) · 
4 okunma  · 
0 beğeni  · 
514 gösterim
Sonradan görme Nisanla ilgisi yok bu kavramın benimle ilgisi var. Bir 10 yıl var ki kendimi böyle görmekte bir sakınca görmüyorum. Görmüyorum çünkü birkaç kez daha yazdım nisan iki kere bahar benim için biri sinemada biri iki film arasında. Nasıl bahar olmaz Eski yeni ihtiyar genç kadın erkek uslu deli dalgın şaşkın asi mistik güzel çirkin suçlu masum sanki hepsi yakın dostum hepsini görmek halvet olmak istiyorum. Bir küçücük nisan bunca konuğa ahbaplığa yeter mi diyorsanız yetmiyor ama gözümüz başkasında olmadığı için gönlümüzün yettiğine gözümüz de yetiyor. Ahbaplık biraz da teselli değil midir Tesellidir de bu benim 'sonradan görme'liğime çare olmuyor aslında ben de çare aramıyorum nisana mahsus bu sonradan görmeliğimin biraz daha sürmesini istiyorum.”
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  159
 • ISBN:
  9786054447343
 • Yayınevi:
  Ferfir Yayınevi
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Neşe Tunç 
20 Ağu 20:49 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Bulutlar gökyüzündeki aynamızdır. Neden olmasın, onlar da bizim gibi bazen mavi, bazen kara, bazen de gridir, sevinçli, öfkeli ve kederli hallerimiz gibi.

Sonradan Görme, Haydar ErgülenSonradan Görme, Haydar Ergülen
Neşe Tunç 
20 Ağu 22:44 · Kitabı okudu · 7/10 puan

...Gözyaşlarımızı da savunacak halimiz yok ya, o yerini de bilir, ne zaman kalbimizden gözlerimize doğru süzüleceğini de.

Sonradan Görme, Haydar ErgülenSonradan Görme, Haydar Ergülen