1000Kitap Logosu
The Red Scrolls of Magic

The Red Scrolls of Magic

The Eldest Curses

Okuyacaklarıma Ekle
TAKİP ET
9.1
32 Kişi
51
Okunma
31
Beğeni
1.838
Gösterim
368 sayfa ·
Tahmini okuma süresi: 10 sa. 26 dk.
Adı
The Red Scrolls of Magic (The Eldest Curses)
Basım
English · United States of America · Margaret K. McElderry Books · 9 Nisan 2019 · Karton kapak · 9781481495080
Diğer baskılar
Kırmızı Büyü Yazmaları
The Red Scrolls of Magic
New York Times bestseller Cassandra Clare and award-winner Wesley Chu comes the first book in a new series that follows High Warlock Magnus Bane and Alec Lightwood as they tour the world after the Mortal War. The Red Scrolls of Magic is a Shadowhunters novel. All Magnus Bane wanted was a vacation—a lavish trip across Europe with Alec Lightwood, the Shadowhunter who against all odds is finally his boyfriend. But as soon as the pair settles in Paris, an old friend arrives with news about a demon-worshipping cult called the Crimson Hand that is bent on causing chaos around the world. A cult that was apparently founded by Magnus himself. Years ago. As a joke. Now Magnus and Alec must race across Europe to track down the Crimson Hand and its elusive new leader before the cult can cause any more damage. As if it wasn’t bad enough that their romantic getaway has been sidetracked, demons are now dogging their every step, and it is becoming harder to tell friend from foe. As their quest for answers becomes increasingly dire, Magnus and Alec will have to trust each other more than ever—even if it means revealing the secrets they’ve both been keeping.Age Range: Teen
delifişek
bir alıntı ekledi.
Sonra birden balo salonunun ortasına göktaşı düşer gibi bir ses ve ışık patlaması oldu. Magnus da Alec de donup kaldı. Merdivenin dibinde yeni bir büyücü belirmişti. Malcolm Fade'le göz göze geldiler ve Alec onu tanımamasına rağmen, kalabalığa yayılan paniği net bir şekilde hissetti. Magnus'u arkasına çekti. Serbest eliyle melek kılıcını çekip bir meleğin adını fısıldadı. Odanın karşısında, Dj Bat'le Raphael shot bardaklarını aynı anda bara koydu. Raphael kalabalığı yararak vampirlerine doğru ilerledi. Lily'le Elliott da ona doğru ilerliyordu. Melek kılıcının ışığı odaya yayılırken, Alec herkese sesini duyurabilmek için bağırdı. "Ben, Gölge Avcısı Alec. İsteyen herkes himayeme girebilir!"
4
s.
bir alıntı ekledi.
Magnus her zaman gezgin ruhlu biri olmuştu. Yüzyıllar içinde sayısız yolculuk yapmıştı. Hep o açlığını doyuracak bir şeyler arıyordu. Bir gün bütün eksik parçalarının tamamlanabileceğini düşünmemişti hiç. Evin bir yer ve bir kişi anlamına gelebileceğini. O Alec'e aitti. Gezgin ruhu nihayet dinlenebilecekti.
5