Tutkulu Aşk

3,5/10  (2 Oy) · 
7 okunma  · 
2 beğeni  · 
426 gösterim
AŞK KALPLERE YERLEŞECEK VE BEDENLERDE TUTKUYA DÖNÜŞECEKTİ...

Yıllarca aşkla yanıp tutuşan ama karşılık bulamayan bir erkek ne yapar?
Serkan hayatına devam etmeyi tercih etti ve bir başkasıyla nişanlandı. Onun için diğer kadınlar artık yok sayılacaktı. Ama Melisa'nın varlığı bile aklını karıştırıp aşkının katlanmasına yetiyordu.
Kalbi kararını çoktan vermişken, kadına yaklaşmanın yollarını arayacaktı ama Melisa, hayatı kendi bildiğinden ibaret sanırken bu hayli zor olacaktı.
Gittikçe yükselen, tutkuyla sarılmış, acılarla bilenmiş bir aşkın içine düşmemek için çabalayan Melisa'yı ikna edebilecek miydi Serkan? Peki ederse arzuladığı mutluluğa sonsuza kadar kavuşabilecek miydi?
Aşk için savaşırken, birbirlerinden güç almaları gerektiğini bilseler yetecekti ama bunu becerebilecekler mi?
Peki ya tutku her zaman aşk mı getirir?
İşte tüm bu sorular cevap bulurken, bu iki gencin hikâyesine bir tutamdan fazla acı eklenecek...
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2015
 • Sayfa Sayısı:
  592
 • ISBN:
  9786059121156
 • Yayınevi:
  Parola Yayınları
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
12 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 3/10 puan

Bu ne saçma bir kitaptı böyle gerçekten okurken krize girdim. Adam aşık sanıyorsun ama başkası ile nişanlı. Diğer kız hadi çocuğu seviyor görünüyor saçma salak hareketler istemiyorum diyor
Birde Anlamadığım gerçekten 400 küsür sayfa aynı şeyler döndü durdu . Adam aşkından ölüyor sözde ama nişanlısa acıyor gülme kriziyle okumak isteyen için bire bir sırf merak ettim sonunu değişik bir şey olacak mı diye okudum ama tamamen boş bir kitap bence garip bir boşluk ama aşk var diye okuyorsun devam ediyorsun sadece