Veroponen Hikayeleri 1 Okyanus

0,0/10  (0 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
251 gösterim
"Biz, sonsuza dek birbirimize bağlıyız. Bu konuda ikimizin de yapabileceği hiçbir şey yok. Dünyanın öbür ucuna da gitsen kalbin bana ait. Benim ki de sana… Bana döneceksin… Git… Git ve hayatın anlamını bulmaya, lanetli kaderinden kurtulmaya çalış… Hayatın bir anlamı olmadığını ve nafile çabaladığını anladığında kollarımda olacaksın."

"Asla…" dedim. "Asla sana dönmeyeceğim." Beni dinlediğini biliyordum. Fısıltıyla söylediğim sözcükleri gayet net duyacağını da…

Nefesinin çekildiğini, ömrünün bir başka bedene doğru, uçup gittiğini hissedeceksin. Vücudun alev alacak ve göz açıp kapayana dek, küllerin rüzgârla dans etmeye başlayacak. Hayatta kalmak için şansın var mı? Bir setanla yolun kesişmişse ya âşık olursun ya ölürsün. Asla üçüncü bir seçenek yoktur.

Zamanın akmadığı, lanetli setan diyarı… Veroponen. Yabancısı olduğu bu gizemli yerde, ne aradığını çözmeye çalışan, rüyaları ile gerçekler arasında sıkışıp kalmış bir kız. Kopması imkânsız bir şekilde o kıza bağlandığına inanan bir melez.

SİZİ SATIR SATIR İÇİNE ÇEKECEK VE SON SAYFAYA ULAŞMADAN ELİNİZDEN BIRAKMAK İSTEMEYECEĞİNİZ DOYUMSUZ BİR FANTASTİK HİKÂYE.
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • ISBN:
  9786054516780
 • Yayınevi:
  Sokak Kitapları Yayınları
 • Kitabın Türü: