Yastıkaltı Hikayeleri

5,3/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
1 beğeni  · 
379 gösterim
"Bazen turfanda mevye yediğinizde duyduğunuz heyecanı duyabileceğiniz şeylerin kalmadığına üzülür müsünüz siz de? Birinin sizi mutlu etmek için yaptığı en büyük şey ne peki? Beklediğiniz, olacağına kesinlikle inandığınız şeyler olmadığında duyduğunuz üzüntüyü, çimen kokusunu hissettiğiniz anlardaki neşenizle giderebileceğinize inanmanızı sağlayacak birileri var mı hayatınızda?
Cem Özer yıllar önce Laf Lafı Açıyor'da anlattığı yastıkaltı hikayelerine benzer, ama daha önce hiç duymadğınız hikayelerini bu kez yazarak size ulaştırıyor.
"Yastıklarınızın altında biriktirdiklerinizin huzur dolu rüyalardan arta kalanlar olmasını" diliyor Cem Özer. Ve "yazdığı her satırın yüzeğinizde izler barıkmasını" ...
Bir solukta okuyup tadına doyamayacağınız bu hikayeleri de tıpkı daha önce anlattığında da olduğu gibi unutamayacak, yastıklarınızın altında saklayacaksınız.
 • Baskı Tarihi:
  2005
 • Sayfa Sayısı:
  136
 • ISBN:
  9789752540576
 • Yayınevi:
  Neden Kitap Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Gamze Uyar 
14 Oca 01:49 · Kitabı okudu · 3 günde · 5/10 puan

İlkokul zamanımda, kitap ilk çıktığı zamanlar okumuştum. Aklımda kalan yer bir asistanından bahsediyordu ne gülmesini saklayan ne de ağlamasını saklayan. Ağlamakta gülmek kadar normal neden saklasın ki diyordu. Hayatımda bunu çok uyguladım. Ne ağlamaktan ne de gülmekten asla utanmadım.