Kitap
Yaz Aşkım

Yaz Aşkım

Gospel, Idaho Serisi 1

OKUYACAKLARIMA EKLE
6.6
36 Kişi
99
Okunma
24
Beğeni
2.397
Gösterim
352 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 9 sa. 58 dk.
Adı
Yaz Aşkım (Gospel, Idaho Serisi 1)
Basım
Türkçe · Türkiye · Nemesis Kitap · Haziran 2014 · Karton kapak · 9786055092931
Orijinal adı
True Confessions
Idaho'da iki şeye yaygın olarak inanılır. -Idaho dünyanın en güzel yeridir. -Dünyadaki tüm kötü şeyler Kaliforniyalıların başının altından çıkmaktadır. Idaho'da işler bu şekilde yürürken, gazetelere yazdığı küçük öykülerle meşhur olmuş Hope Spencer, kafasını toplamak için tatile çıkmaya karar verir. Üstelik tatil yapmak için daha önce hiç gitmediği Idaho'yu seçmiştir. Unutmadan söyleyelim. Hope Spencer, Kaliforniyalıdır. Birazcık ilham için başladığı bu tatil, Hope'un kontrolünden çıkmak üzeredir. (Tanıtım Bülteninden)
3 mağazanın 2 ürününün ortalama fiyatı: ₺10,2
6.6
10 üzerinden
36 Puan · 5 İnceleme
Persephone
Yaz Aşkım'ı inceledi.
352 syf.
·
2 günde
·
7/10 puan
Kitap romantik komedi tarzındaydı. Keyifli ve de akıcıydı. Kitabın konusuna gelirsek; Hope, yazdığı hikayelerde tıkanma yaşaması dolayısıyla 6 aylığına Gospel’e gönderilmiştir. Hope, kasabanın şerifi Dylan’dan, Dylan’da ondan hoşlanmaya başlar. Üstelik Dylan’ın 7 yaşındaki oğlu Adam’da Hope’u sevmiştir. Kasabadaki tüm bekar kadınların peşinden koştuğu Dylan'ın ilk defa bu kadar ilgisini çeken bir kadındır Hope. Hope'n gizlediği ve aynı şekilde Dylan'ın Adam'ın annesi hakkında gizledikleri sırlar ortaya çıkınca işler biraz karışır. Dylan Hope haksızlık yaptı ama pişman olduğunda Hope onu kolayca affetti. Bence Hope biraz Dylan'ı süründürebilirdi. Ama neyse...
Yaz Aşkım
6.6/10
· 99 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
7
Duygusal olarak eski eşi tarafından yara almış güzel yazar Hope , kafasını rahatlatmak için Idaho' ya gelir. Geçici bir süre kalmaya geldiyse de kasabanın yakışıklı şerifine karşılıklı aşık olunca planları değişir. Özet olarak konu böyle olsa da Rachel Gibson kitaplarında aile bağlarına ve özellikle de çocukların duygu ve hayatımızdaki önemine ayrıca yer veriyor olması çok hoş gerçekten. Rahhel Gibson'ın beğendiğim kitapları arasında yer alacak bu kitap. Okunması zevkli ve eğlenceli, tavsiye ederim.
Yaz Aşkım
6.6/10
· 99 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
Ayşenur
Yaz Aşkım'ı inceledi.
352 syf.
·
2 günde
·
7/10 puan
Yazardan okuduğum ilk kitaptı. Az önce yazarın diğer kitaplarına da baktım da en az okunan kitaplarından birini okumuşum. Kötü değildi bence, niye bu kadar az okunmuş anlamadım. Hope kurgu olaylar yazan bir dergi yazarıdır. Artık yazamaması üzerine editörü tatil yapması için onu Gospel'e yollar. Fakat Hope Californialıdır ve Gospelliler, Californialıları sevmezler. Hope kasabaya ayak basınca ilk olarak Şerif Dylan ile karşılaşır ve kitap başlar. ≈Spoiler≈ California-Gospel nefreti hakkında pek bir şey yoktu kitapta. Arka kapağa neden bu kadar nefret ediyorlarmış gibi yansıtmışlar bilmiyorum. Hope'un hatlarını gösteren kıyafetler giymesini eleştirdiler, bir kerede arabasının alarmı çaldı bu kadar yani. Julie Adam öğrenildikten sonra Dylan'ı kötü gösteren röportaj vermişti. Dylan hiç bir şey yapmadı. Doğruları filan açıklar veya bir şekilde öğrenilir diyordum, olmadı. En son da Hope, Dylan'ı çok kolay affetti. Acaba diyorum 'zaten yaşlar 35-38 seviyor muyuz? Seviyoruz, gerisi teferruat' diye düşünüp mü hemen affetti? Yoksa bu hızın başka açıklaması olamaz. Biraz süründürür insan shhagjshj. Benim severek okuduğum bir kitaptı. Serinin ilk kitabı olarak gözüküyor lakin devam kitabı yok. İyi okumalar.
Yaz Aşkım
6.6/10
· 99 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
İnci Öztürkler
Yaz Aşkım'ı inceledi.
352 syf.
·
Beğendi
·
3/10 puan
Akıcı güzel vakit geçirmenizi sağlayan bir kitaptı. Kafa dağıtmalık Debbie tarzına yakın ama biraz daha basitleştirilmiş versiyonu sayılır.
Yaz Aşkım
6.6/10
· 99 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2