Yedi Büyük Günah Bir Yırtık Don Projesi

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
567 gösterim
Ertuğrul Özkök aykırı bir gazetecilik çalışmasına daha imza attı. Yedi Büyük Günahta, "Cumhuriyetin 100. yılına programlanmış", 21. yüzyıl için bir "demokrasi provokasyonu" da denebilecek "yedi büyük olay" var.

Ertuğrul Özkök yine çıldırdı: Bu kez yedi büyük günah işledi: Yüz yıllık yedi çam devirdi, yedi put kırdı, Türkiyenin en bam tellerinden yedisine fena halde bastı! Yedi Büyük Günahta Cumhuriyetin 100. yılında gerçekleşmesi planlanmış, 21. yüzyıl için demokrasi provokasyonları da denebilecek yedi büyük olay var.

Özkökün, suç ortakları Emrah Akkurt ve İsmet Berkanla birlikte işlediği bu yedi günah ne olabilir sizce? Tahmin bile edemezsiniz! İnanmazsanız bakın:
Ayasofya, Ortodoksların ibadetine açılıyor! Çanakkalenin adı Troya oluyor! Gürcistan ve Ermenistan, Türkiyeye katılıyor! İzmir, Türkiyeden ayrılmak istiyor! Efeste bir Özerk Bölge kuruluyor! Bir Ermeni şirketi Fenerbahçeyi satın alıyor! Lezbiyen bir Cumhurbaşkanı adayımız oluyor!

Cüretkâr okur, sözümüz sana:
Bu senaryolar beni kesmedi diyorsan, yeterince provokatif bulmuyorsan, buyur tartışmaya: Özkökün her günah "Senaryo"sunun ardından Emrah Akkurtla girdiği kıran kırana "Tartışma"lar da bir o kadar kışkırtıcı ve zihin açıcı!