Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur
İyi ki doğdun Ata'm
Bir milleti gaflet uykusundan uyandıran, Yaktığı bağımsızlık meşalesi ile aydınlatan, Vatan uğruna canı pahasına yola çıktığı günü, doğum günümdür diye anan, "Ya istiklâl ya ölüm!" parolasını bu milletin aziz kanına mühürleyen, ulusal egemenliği ve çağdaş uygarlık yolunu gençlerin bağrına mücevher gibi takan Ulu Önder Mustafa Kemâl Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyorum... 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun! 🇹🇷❤️🇹🇷
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Reklam
İyi ki doğdun. 🐢👩🏻‍🦱
Kutlu olsun.
Gençliğime bayram veren paşama teşekkürlerimle. 🇹🇷
19 Mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve Spor bayramınız kutlu olsun 🇹🇷❤️ Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir, Cumhuriyeti biz kurduk, onu sonsuza kadar yaşatacak olan sizlersiniz... ~Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk
Reklam
"Ben Samsun'u ve Samsun halkını gördüğüm zaman, memlekete ve millete ait bütün tasavvurlarımın yerine getirilebilir olduğuna bir defa daha kuvvetle inanmıştım."
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor bayramımız kutlu olsun!!!
Bir insanın gerçek kalitesini, normalde değil, öfkelendiğinde, kendisini çaresiz hissettiğinde nasıl davrandığı, öfkelendiği kimselere nasıl, ne şekilde tepki verdiği gösterir, değil mi? Bir insanın en çok öfkelendiği kişi çocuğudur; çünkü insanın, kendisine ait olduğunu kabul etmek istemediği kötü taraflarını yansıtacağı (projection) en kolay kurban kendi çocuğudur; üstüne üstlük, bu yansıtma (projection) ve yansıtmayla ilişkili verdiği tepkiler, başkaları tarafından eleştirilmeyeceği, "anne-babalık" adı altında örtbas edileceği için kişi daha rahat davranır.
Bir fırtına tuttu bizi, deryaya kardı... youtu.be/Ud_UEj9k7ho 💙🇹🇷
291 öğeden 16 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.