8

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

2 üye
Bir okur
"Cesaretimi direnen bütün cesur kadınların cüretiyle kuşattım..."
"Kadın; Siyah kadar asil,beyaz kadar zarif…"
Reklam
#8MartDünyaKadınlarGünü#
Başta annem ve bacilarim olmak üzre tüm kadınlarımızın kadınlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.İyki varsınız! kadınsız bir dünya hayal bile edilemeyecek bir kabustur! Kadınlarımızın böyle güzel haklara sahip olması için çabalayan bir tek atamızıdı ve hep öyle kalacak 🇹🇷 anitsayac.com mekanınız cennet olsun 🥺
“Daha çok kız kardeşimin yükseklere kanat çırpmasını istiyorum. Zira özgürlük, hiçbir zaman kadınların kolay kolay elde edebileceği bir şey olmadı.” -Ursula K. Le Guin
İyi ki kadınım!
Yüzümde, bana güzel anılarımı hatırlatan çizgilerim; gözlerimde, bana hedeflerimi hatırlatan mor halkalarım; kalbimde sonsuz hissettiğim bir merhametim var. Kendime has bir güzelliğim, kendi doğru bildiklerim; biraz çocukluğum, biraz deliliğim; hem dağınıklığım hem titizliğim var. Hem anneyim, hem sevgiliyim; ellerimde beceri, kendime yetebildiğim bir yüreğim var. İyi ki kadınım; çünkü en karanlıkta bile, kendime ışık olacak bir gücüm var.
8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun. Hepiniz çok değerlisiniz. Umarım size en çok yakışan şey yani gülmek yüzünüzden en çok da gözlerinizden silinmez. Ah, bu arada sizler dünyadaki tüm çiçekleri kıskandırıp solduracak kadar güzelsiniz.
Reklam
Geri199
1.000 öğeden 991 ile 1.000 arasındakiler gösteriliyor.