Aynur yildiz, bir alıntı ekledi.
14 saat önce · Kitabı okuyor

Günlük hayat acının üstüne çökmüş , onu dağıtmaya başlamıştı bile...

Gördüğüne Asla İnanma, Mario Mazzanti (Sayfa 73)Gördüğüne Asla İnanma, Mario Mazzanti (Sayfa 73)
Esra Köşker, Gördüğüne Asla İnanma'yı inceledi.
23 saat önce · Kitabı okudu · 13 günde · Beğendi · 8/10 puan

Sonunda heyecandan ellerim terledi son bölüme kadar katili tahmin etmek imkansız gibi güzel kurgusu olan akıcı bir kitap labirent içinde gezinmek gibi

Irmak Aydın, On İçimdeki Katil'i inceledi.
16 Mar 20:05 · Kitabı okuyor · 7/10 puan

Guzel bir kitap ama okadar aksiyonlu değil ben gerilim kitabı olduğunu düşünmüştüm alırken içinde bol kan olan korkunç bir kitap sanarak aldım ama hiç öyle değil kişilik bozukluğu olan bir hastanın kaçışından bahsediyor ölüm ve cinayetler yazmiyor ondan sonraki gün yaziyor yani benim beklentim hiç karşılamadı yinede okuyorum ama ilk 100-150 sayfa sürüklüyor o kadar

Aynur yildiz, bir alıntı ekledi.
14 Mar 20:49 · Kitabı okuyor

Çok kısa bir an için bile olsa bu duyguyu içinde yaşamaya, hissetmeye ihtiyacı varmış gibi.

Gördüğüne Asla İnanma, Mario Mazzanti (Sayfa 20)Gördüğüne Asla İnanma, Mario Mazzanti (Sayfa 20)
Seda Temur, Şah Mat'ı inceledi.
 10 Mar 16:32 · Kitabı okudu · 6 günde · 5/10 puan

Okumaya başladığım anda içimde ürperti oluşturacak bir kurgusu vardı. Ama eleştirmem gereken bir çok nokta var. Yazarın psikolojik tahlilleri gerçekten beni çok yordu. Suçlu psikolojisini açıklama çabasını anlıyorum ama evirip çevirip sürekli aynı şeyleri anlatması beni bunaltti.. Bir süre sonra içimden bi ses cinayet mi çözüyoruz diye sordu. Konuşma kısımları ise başlı başına sıkıntı. Hangi cümleyi kimin kurduğunu anlaman mümkün değil. Zaten konuşma kısımları cümle de değil. Paragraflarca psikolojik çözümleme. Hangisini kim söyledi demeyi bırak olayı unutuyorsunuz. Bağlantı kurmanız da git gide imkansız hale geliyor tabi. Yine de okumaya değer bir kitap. Belki sonra bi kez daha okumayı düşünebilirim. O Zaman daha çok beğenirim belki.

Nazlı Gül, bir alıntı ekledi.
06 Mar 23:05

Televizyon halkın afyonudur, ne kadar çok afyon varsa o kadar çok reklam satar! Ne kadar çok insan televizyon seyrederse politikacılar, esnaf, modern çağın büyük din adamları bu sefil ülkede güneşi ve yıldızları idare eden kast o kadar memnun olur.

Şah Mat, Mario MazzantiŞah Mat, Mario Mazzanti
Tolga, Şah Mat'ı inceledi.
28 Şub 18:05 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kitapta psikolojik tahlillerin yapılması, aralarda satrancın hikâyeyle olan bağlantısı,bir aksiyon filmi izler gibi kimi bölümleri okurken kalp atışlarımın hızlandığını hissetmem beni okurken kitaba daha çok bağladı.Olayların nasıl gerçekleşeceğini kolay kolay tahmin edemediğiniz için her sayfayı merakla okuyorsunuz.Polisiye kitaplar arasında gerçekten önemli bir yere sahip benim için.

Nemesis, bir alıntı ekledi.
27 Şub 01:36 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Günlük hayat acının üstüne çökmüş, onu dağıtmaya başlamıştı bile."

Gördüğüne Asla İnanma, Mario Mazzanti (Sayfa 73 - Sonsuz Kitap)Gördüğüne Asla İnanma, Mario Mazzanti (Sayfa 73 - Sonsuz Kitap)