Giriş Yap
hayallerhayatlar
@melisaaornn
7 okur puanı
07 Ağu 13:09 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Onun için deli divane olduğum yoktu artık, geçmiş ola...
Reklam
Sizden tekrar görüşmemizi bile rica etmiyorum, çünkü bu size azap vermek olur; ama söyleyin bana: Beni neden rahat bırakmıyorsunuz? Ben size ne yaptım? Ben size mani olmuyorum, değil mi? Artık beni hiç tanımıyormuşsunuz gibi niçin birdenbire yüz çevirdiniz benden? Siz şimdi beni eskisinden de beter ettiniz, HİÇBİR ŞEY BIRAKMADINIZ BENDE...
Gözlerinizden bazen öyle ışık taşıyor ki, ben hiç böyle gözler görmedim, çiçeklere benziyor. Ne? Hayır, hayır, çiçeklere değil belki de, şeye... Ben size öylesine vuruldum ki, her şey boşuna... ...Deli dolu konuşması, ufak tefek münasebetsizlikleri, gevezelikleriyle tam orta seviyeden bir Kristiania kızı olmasına rağmen her sözü beni mest ediyor, şarap damlaları gibi içime vuruyordu.

Okur takip önerileri

Volkan İNCE
@Volkan2849hayallerhayatlar ile benzer
ceren erer
@cerenererrhayallerhayatlar ile benzer
Sümeyye S.
@Kitapnefesiihayallerhayatlar ile benzer
Daha fazla göster
O gitti, ben kaldım; peşinden baktım, sessizce ağladım. Böyle bir şey hayatımda ilk defa! dedim kendi kendime. Bana on kron verdi! Geri döndüm, onun durduğu yerde durdum, hareketlerini tekrarladım. Banknotu yaşlı gözlerime tuttum, önüne arkasına baktım, küfretmeye, gelişigüzel küfretmeye başladım: Elimde tuttuğum on kron içindi bu küfürler.
nasıl güzel sevmiş...
Derken birdenbire Ylajali'yi hatırladım. Akşam saatleri boyunca onu nasıl olmuş da tamamen unutmuştum! Ve gönlüme ışık, gayet hafif, yeniden vurdu; beni bir güzel ısıtan bir ufak gün ışığı!..
Reklam
2
9
83 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42