• Beynine Format At Hayatımı değiştirip mucize yaratan, beynimdeki olumsuz anılara sihirli bir değnek gibi dokunan sistemin adıdır Neuroformat.
  İnsan beyninin ne kadar ilkel bir varlık olduğu 2 saniyelik yaşanan korku veya üzüntü ile oluşan travmalar yüzünden hayat boyu beynin tehlike sinyali gönderdiğini ve akabinde hastalıkların ortaya çıkışını anlatan bir sistem. Hastalıklarımızın bir çoğu çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan travmalar sonucunda ortaya çıkar. Mesela panik atak hastalığı her ne kadar psikologlar tarafından strese ve gelecek kaygısına bağlıdır dense de; panik atak denizde boğulma tehlikesi, bir yerde nefessiz kalma veya birini ölürken görme travmalarından sonra çıkar. Normal şartlarda tedavisi ilaçlarla zor olan bu hastalığın Neuroformat ile bir daha tekrarlanmamak üzere tedavisi 5 dk veya 1 saat arasındadır. “ Şeker hastalığının” iğrenme travmasından, bazen ölümcül olan “Emes” hastalığının kaçamama,donakalma travasından, “Akciğer Kanserinin” ölüm tehtidi di alınmasından kaynaklı travmadan, “Bipolar Bozukluğun” cinsel saldırı kaynaklı oluşu hatta erkek çocuklarının bazen sünnet olayının travma sebebi olup ileride Bipolar bozukluğa sebep olduğunu, “Vertigo” hastalığının düşmeden veya birini düşerken görmeden kaynaklı travma sonucu ortaya çıkığını eminim bir çoğunuz bilmiyordur.
  Sistemin temel amacı yaşanılan olayı yeniden simule edip, yani olayı yeniden yaşıyormuş gibi bilinçaltında canlandırıp, acıyı ve travma yaratan durumu tetikleyip; kabuk tutan yarayı yeniden kanatıp tedavisini yapmak. Duygu yoğunluğu başladığı anda öfke veya aşırı üzülme gibi… bu andan itibaren vücudun akupunktur noktalarına vuruş yapıp duygu boşalmasını gerçekleştirmek.
  Bunu yanı sıra fobi, korkular, değersizlik duyguları, özgüven sorunları üzerine de yüzleşme tekniği ile yüzleştiğiniz kişileri bilinçaltınızda affedip %100 sonuç alabileceğiniz mucize bir sistem.
  Kitabı okumak haricinde eğitimini de aldığım bu sistemin bana katkılarından bahsetmek istiyorum.
  Öncelikle hayatımın bazı evrelerinde beni üzen kişilerle ile yüzleşip onları affederek bilinçaltımdan serbest bıraktım. Bilinçaltı bu gereksiz yükleri serbest bıraktığı için yaşam enerjim yükseldi çok çok mutlu bir birey olup. Bilinçaltında sürekli öfke dolu olduğum için ilahi adaletin tecelli etmesine de engel oluyordum hep. Yüzleşme tekniği ile öfkeli olduğum kişileri birer birer affedip beynimde teker teker formatladım. 2 ay sonra 6 yıldır öfkeli olduğum birinin karşısına beni ödülü, çok güçlü, eskisinden daha güzel ve etrafına güzellik ve neşe saçan biri olarak, insanların övgülerinin ortasında kaldığım bir anda karşılaştırdi Yaradan. Bir ilahi adalet bu kadar güzel teceeli edemezdi….
  Sistemin diğer katkılarını da şu şekilde sıralayabilirim.
  Yakın zamanda yaşadığım korku travmasından sonra ışık ve ses hassasiyeti tedavisi
  Senelerdir işkencem olan fizik tedavisinin bile fayda sağlamadığı olan Boyun fıtığı tedavisi ( Boyun fıtığı, haksızlığa uğrama travmasından sona ortaya çıkan bir hastalıktır. Doğru travma bulunduğunda tedavisi 20 dk süren bir hastalıktır)
  Uykularımı çeviren huzursuz bacak sendromu ( Huzursuz bacak sendromu bir yere gidilmesine engel olunma travmasıdır. Mesela ölen çocuğun, kardeşin cenazesine gitmeyi engelleme gibi)
  Diş sıkma buna bağlı diş eti çekilmesi ( Birine diş geçirememe travmasıdır)
  Tünel fobisi gibi hastalıklarımı tedavi ettiğim mucize ile mutlaka tanışıp, eğitimini aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Sistemi bize tanıtıp, bizzat eğitim aldığım Sn. Barış Muslu'ya da teşekkürü bir borç bilirim.
 • Mucizelere inanırmısınız.

  Gün biter izi kalır
  Yaşanmışlıklar yarım kalır

  Herkese güzel bir gece diliyorum
  Ve tatlı rüyalar

  Uyandığınızda mucizelere uyanmanız dileği ile
  Sevgi ile saygı ile yaşayın daima
  7™