Seren Duran, Vahşi Adalet'i inceledi.
20 Ara 2017 · Kitabı okudu · 6 günde · 7/10 puan

Başarılı bir hukuk ve suç romanıydı. Çok fazla polisiye roman okuduğum için katili en başta anlamış olmama rağmen hedef şaşırtma numaraları gayet iyiydi. Konusu çok özgün olmasa da soluksuz okudum diyebilirim.

Rabia KARAOSMAN, Vahşi Adalet'i inceledi.
19 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Spoiler ile başlamıştım bu kitaba.Katilin kim olduğunu daha başlamadan öğrenmeme rağmen çok akıcı bir kitaptı.Şüphesiz favori karakterim,Dr. Cardoni idi.Ancak eleştirilecek yönleri olduğunu da düşünüyorum.Bazı yerler aceleyle yazılmış gibi.Karakterler de biraz karışık anlatılmış.Bazen okuma isteğiniz azalıyor.Tüm bunlara rağmen diziye,filme uyarlanmasını çok istiyorum.

david buz, Kanlı Hesaplaşma'yı inceledi.
23 Ağu 2017 · Kitabı okumayı düşünüyor · Beğendi · 10/10 puan

Harika bir kitap bu tabiiki okuyacağım bende bunun vahşi adalletide var onu bitirdim ve çok begendim inşallah bu kitap inşa böyle olmasını bekliyorum .

Muhammed burak akpınar, Vahşi Adalet'i inceledi.
14 Haz 2017 · Kitabı okudu · 35 günde · Beğendi · 10/10 puan

İlk okuduğum cinayet kitabı ve hayran kaldım kitabı okurken yaşıyordum.Olay örgüsü, karakterler çöl güzel işlenmiş. Herkesin okumasını tavsiye ederim

Aysima, Vahşi Adalet'i inceledi.
02 Haz 2017 · Kitabı okudu · 9/10 puan

İntikam bir tür vahşi adalettir. -Francis Bacon
Heyecan dolu, adrenalini her zaman hissedeceğiniz. Kan donduran bir roman. Yaptıklarını aklınızın alamayacağı vahşi bir kitap.

Ayşe Başak Gürel, Vahşi Adalet'i inceledi.
 01 Haz 2017 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 10/10 puan

Gerilim-polisiye türü seven biri olarak ' vahşi adalet'i çok beğendiğim. Kurgusu muhteşem şaşırtıcı filmi de çevrilebilir. Akıcı ve sürükleyici bir kitap. Okurken kendinizi bırakıyorsunuz kitaba. Gerilim-polisiye sevenler mutlaka okusun.Tavsiye ederim.

Uzun zamandır okumak istediğim bir kitaptı.Beklentimi fazlasıyla karşıladı.Ama yine de kitabın başında katili tahmin edebildim.Olay örgüsü de oldukça sağlam.Eğer bu tarz kitaplardan hoşlanıyorsanız okumanızı öneririm.

Barış VII, Vahşi Adalet'i inceledi.
31 Mar 2017 · Kitabı okudu · 9 günde · 8/10 puan

Okuduktan çok uzun süre sonra ikinci defa okuduğum kitaplardan.Adı ve kapağı sizde ne uyandiriyorsa onu başarılı bir şekilde yaşatan harika bir kitap.
Bu tarz kitaplardan edebiyat şiirselliği yada sizi daha iyi, daha donanımlı bir insan yapicak bilgi kaynakligi beklememek gerekiyor. Bu kitabı okuyup aydınlanacak biri yoktur sanırım. O halde bu kitaplar ne için okunur ? Bence rutin hayatınıza bir adrenalin katmak için. Zekice bir kurguya dahil hissedip empati duygunuzu güçlendirmek için. Bu kitap işte bunlar için gayet ideal. Tıpkı adı gibi vahşi bir kitap.Cinayetler,polisler, avukatlar, doktorlar derken kitabın açık ara süpriz sonlu finaline kadar hiç durmadan ilerleyen bir hareketliliği var. Biraz kafanızı dağıtıp gerilim arıyorsanız, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Simay, Vahşi Adalet'i inceledi.
17 Mar 2017 · Kitabı okudu · 4 günde · Puan vermedi

Sürükleyici bir kitap, işlenen cinayetler yıllar öncesine dayanıyor ve aklınızdaki katil sürekli değişiyor. Cinayet, polisiye türünde roman okumayı seviyorsanız tavsiye ederim.