hatice bahadıroğlu, Vahşi Adalet'i inceledi.
18 May 18:45 · Kitabı okudu · 1 günde

Kitaba akşam başlayıp sabaha bitirdim. Gayet akıcı bir polisiye, gerilim ve macera.Kitabın kapak dizaynı içeriğini çok güzel özetlemiş. Hiç sıkılmadan okudum. Katili tahmin edebiliyorsunuz ama sayfalar ilerledikçe acaba o değil mi dedirtiyor.

Elif Nazlı Tezel, Kanlı Hesaplaşma'yı inceledi.
02 Nis 00:08 · Kitabı okudu · 4 günde · 10/10 puan

Kitap sayesinde iliklerime kadar titredim. Phillip Margolin'den sonra gerilim kitabı okumak için biraz bekleyeceğim. Evdeki takırtıların hepsini beynimin kitapla bağdaştırmaya çalışması...

Srs Blck, Kanlı Hesaplaşma'yı inceledi.
01 Nis 20:10 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

Kanlı Hesaplaşma da zevkle okuduğum bir kitap oldu. Kurgusu hem dikkat çekici hem de çok iyi kurgulanmıştı. Yazarın diğer kitabı Vahşi Adaleti de beğenerek okumuştum. Bundan sonra ne yazsa okurum diyebileceğim yazarlar arasında yerini almış bulunmakta kendileri.

Seren, Vahşi Adalet'i inceledi.
20 Ara 2017 · Kitabı okudu · 6 günde · 7/10 puan

Başarılı bir hukuk ve suç romanıydı. Çok fazla polisiye roman okuduğum için katili en başta anlamış olmama rağmen hedef şaşırtma numaraları gayet iyiydi. Konusu çok özgün olmasa da soluksuz okudum diyebilirim.

Rabia KARAOSMAN, Vahşi Adalet'i inceledi.
19 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Spoiler ile başlamıştım bu kitaba.Katilin kim olduğunu daha başlamadan öğrenmeme rağmen çok akıcı bir kitaptı.Şüphesiz favori karakterim,Dr. Cardoni idi.Ancak eleştirilecek yönleri olduğunu da düşünüyorum.Bazı yerler aceleyle yazılmış gibi.Karakterler de biraz karışık anlatılmış.Bazen okuma isteğiniz azalıyor.Tüm bunlara rağmen diziye,filme uyarlanmasını çok istiyorum.

david buz, Kanlı Hesaplaşma'yı inceledi.
23 Ağu 2017 · Kitabı okumayı düşünüyor · Beğendi · 10/10 puan

Harika bir kitap bu tabiiki okuyacağım bende bunun vahşi adalletide var onu bitirdim ve çok begendim inşallah bu kitap inşa böyle olmasını bekliyorum .

Muhammed burak akpınar, Vahşi Adalet'i inceledi.
14 Haz 2017 · Kitabı okudu · 35 günde · Beğendi · 10/10 puan

İlk okuduğum cinayet kitabı ve hayran kaldım kitabı okurken yaşıyordum.Olay örgüsü, karakterler çöl güzel işlenmiş. Herkesin okumasını tavsiye ederim

Aysima, Vahşi Adalet'i inceledi.
02 Haz 2017 · Kitabı okudu · 9/10 puan

İntikam bir tür vahşi adalettir. -Francis Bacon
Heyecan dolu, adrenalini her zaman hissedeceğiniz. Kan donduran bir roman. Yaptıklarını aklınızın alamayacağı vahşi bir kitap.

Ayşe Başak Gürel, Vahşi Adalet'i inceledi.
 01 Haz 2017 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 10/10 puan

Gerilim-polisiye türü seven biri olarak ' vahşi adalet'i çok beğendiğim. Kurgusu muhteşem şaşırtıcı filmi de çevrilebilir. Akıcı ve sürükleyici bir kitap. Okurken kendinizi bırakıyorsunuz kitaba. Gerilim-polisiye sevenler mutlaka okusun.Tavsiye ederim.

Uzun zamandır okumak istediğim bir kitaptı.Beklentimi fazlasıyla karşıladı.Ama yine de kitabın başında katili tahmin edebildim.Olay örgüsü de oldukça sağlam.Eğer bu tarz kitaplardan hoşlanıyorsanız okumanızı öneririm.