Semanur Güven'in Kapak Resmi
Semanur Güven, Kime Dokunduğuna Dikkat Et!'i inceledi.
03 Şub 01:55 · Kitabı okudu · 11 günde · 9/10 puan

Kitaba beklentiyle başladım.Roth'un dönüşünün güzel olacağını sanmıştım ama beklediğim gibi değildi. İlk kitapta güzel espriler yapan çocuk,ikinci kitapta tamamen arka plandaydı.Zayne'e gelecek olursak onun Layla'ya karşı hisleri çoğu Roth hayranını sinirlendirmiş olabilir(bir Roth hayranı olarak) sinirlenmedim bence hislerini çok hoş belli ediyordu.Ama yine de Roth bu kadar arka plandayken kitap bana biraz sıkıcı geldi ilkine göre.Üçüncü kitapta Roth'u çok okuma umudu ile bu incelemeyide buraya bırakıyorum.

Semanur Güven, Kimi Öptüğüne Dikkat Et!'i inceledi.
 03 Şub 01:47 · Kitabı okudu · 5 günde · 10/10 puan

Uzun zamandır kitap okumuyordum,bu kitabada ablamın tavsiyesi üzerine başladım. J.L.Armentrout'un kalemini sevdiğim için önyargılı değildim.Layla yarı iblis- yarı muhafızdı,iblis olan yanını beğenmiyordu,onu evlat edinmişolan muhafız Abbot ve klanına yardım etmek için iblisleri işaretliyor ve bu sayede kendini az da olsa gerçek bir muhafız gibi hissediyor iyi şeyler yaptığını düşünüyordu.Aynı zamanda evlat edinildiğinden beri arkadaşı olan Zayn'e hayranlık ve aşkla karışık duygular besliyordu.Aslında bende Zayne'i sevdim,saçları hariç(uzundu).Yine de Roth ilk sırada,Roth'u sevdiğimi söylememe bile gerek yok zaten.Okurken,tavırları ve esprileri beni benden aldı.Layla ve Roth'un ilişkisi gerçekten hoştu.Yazar,yakınlaştırıp uzaklaştırma konusunda bayağı iyi.Genel olarak entrika ve ihaneti severek izlediğim(okuduğum) için kitabı da sevdim.Yazarın dili ve yarattığı baş karakterler olsun,yan karakterler olsun hepsi kitaba ayrı bir tat vermişti.

Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
 02 Şub 20:46 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

"Gerçek,en çılgın hayallerinden bile çok daha tuhaf."

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 331 - Dex Kitap)Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 331 - Dex Kitap)
Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
 02 Şub 20:44 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

"Taş Kafa,seni almaya gelmeden önce seni geri getireceğime söz veriyorum.Muhteşem becerilerimi kullanacağım,kimsenin ruhu bile duymayacak.İzci sözü."
"Sen asla izci olmadın."
Dudakları yukarı kıvrıldı."Ah,iyi tespit ama hadi canım.Kime ne zararı olacak?Biz arkadaşız değil mi?Bir iblis elmanın iki iblis yarısıyız."

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. ArmentroutKime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout
Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
02 Şub 20:40 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

"Kötü olduğunu mu düşünüyor?Canı cehenneme.Sen de kötü ol."

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 286 - Dex Kitap)Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 286 - Dex Kitap)
Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
02 Şub 20:39 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

"Benimle kaç."
Gözlerimi kırpıştırdım."Ne?"
"Benimle kaç."dedi tekrar.

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 285 - Dex Kitap)Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 285 - Dex Kitap)
Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
02 Şub 20:37 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

"Dövüşebildiğini unutmuşum.Bir de bunun inanılmaz seksi olduğunu."

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 217 - Dex Kitap)Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 217 - Dex Kitap)
Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
02 Şub 20:36 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

"Layla"
"Ne?"diye bağırdım.
Gözleri parlayarak altın rengi birer havuza dönüştü."Kızınca çok seksi oluyorsun."

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 201 - Dex Kitap)Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 201 - Dex Kitap)
Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
02 Şub 20:33 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

Gözlerimi kıstım."Yaptığın şeyi biliyorum.Seninle gitmem için beni kışkırtıyorsun."
"İşe yarıyor mu?"
İç çektim."Evet."

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 195 - Dex Kitap)Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 195 - Dex Kitap)
Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
02 Şub 20:31 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

"Tahmin et,ne buldum?"
"Daha iyi bir kişilik bulmadığın ortada."dedim.
"Ha.Çok komik."

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 184 - Dex Kitap)Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 184 - Dex Kitap)
Semanur Güven, bir alıntı ekledi.
02 Şub 20:29 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

"Demek hem iblis,hem de sapıksın. Muhteşem."

Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 146 - Dex Kitap)Kime Dokunduğuna Dikkat Et!, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 146 - Dex Kitap)