Sumeyye, Anna ve Fransız Öpücüğü'ü inceledi.
30 Nis 20:52 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 6/10 puan

Kitabı sevdim. Zaten bu yazarın diğer iki kitabını daha önce okumuştum. Ama diğer kitapları çok önce okuduğum için pek hatırlamıyorum. O yüzden karşılaştırma yapmadan bahsedeceğim. Kitap tam bir çerezlik kitap. Dün azıcık okumuştum ama eğer okumasaydim tek günde bitecekti. Hızlı okunan bir kitap. Bazı yerlerde sıkıldım bazı yerlerde karakterlerin aptallıklarında sinirlendim. Kitap çok fazla aşk kitabıydı. Bu yüzden ve karakterlerden özellikle Annadan dolayı kitabı pek sevemedim. Ama okurken genel olarak eğlendim ve kitabi sevmediğim söylenemez sadece çok sevmedim.

The Redd Fox, Anna ve Fransız Öpücüğü'ü inceledi.
 21 Nis 16:30 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Lola ve komşu çocuk biter bitmez bu kitabı aldım. Ve yazar beni yine büyülemeyi başardı. Aşk kitabı okumayı pek sevmem ama bu yazar gerçekten aşk alanında çok tatlı kitaplar yazıyor. Anna ve St. Clair en sevdiğim karakterler olmaya hak kazandılar. St. Clair'ın kişililiğine hayranım resmen. Bu kitabı da anlatacak kelime yok. Çerezlik bir kitap okuyun pişman olmazsınız. Ve iyi haber kitabın içinde neredeyse hiç cinsellik yok Lola' da da öyle...

The Redd Fox, Lola ve Komşu Çocuk'u inceledi.
21 Nis 16:24 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Her ay yeniden başlayıp ve her ay yarım bıraktığım bu kitaba yaptıklarımdan dolayı çok üzgünüm... Kitap bir-iki senedir elimde sürünüyordu. Ve bir gün okuyacak hiçbir şeyim kalmadığında "tekrar" okumaya başladım ve kitap beni resmen büyüledi. Criket ve Lola'nın çok tatlı bir ilişkisi vardı. Çerzlik kitap alanında en güzellerindendi. Kitabın başları sıkıcı olsa da sonrası mükemmeldi! Şimdiki zamanla yazılmış bir kitap olduğundan biraz alışma problemi yaşadım fakat sonra alıştım. Yani kitabı anlatacak kelime yok lütfen okuyun...

Nuran Taş, bir alıntı ekledi.
18 Nis 18:58 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hayatta unutulmayacak bazı insanlar vardır.

Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 288 - Yabancı yayınları)Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 288 - Yabancı yayınları)
Nuran Taş, bir alıntı ekledi.
18 Nis 14:35 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Eğer kimse gelişimi izlemeyecekse merdiven olmasının ne anlamı var?

Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 122 - Yabancı yayınları)Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 122 - Yabancı yayınları)
Nuran Taş, bir alıntı ekledi.
18 Nis 14:18 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Nefret ettiğimiz şeylerden bahsetmek kolay ama bazen bir şeyi tam olarak niye sevdiğimizi açıklamak zor oluyor."

Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 55 - Yabancı yayınları)Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 55 - Yabancı yayınları)
Nuran Taş, bir alıntı ekledi.
18 Nis 13:16 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Ben birçok karanlık geceyi Cricket'i unutmaya çalışarak geçirdim. Onun beni unutabilmiş olması adil gelmiyor.

Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 47 - Yabancı yayınları)Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 47 - Yabancı yayınları)
Dilara Nakaç, Lola ve Komşu Çocuk'u inceledi.
09 Nis 22:04 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Kitap o kadar samimi ve şeker bir kitap ki okurken gözlerimden yazara ve kitaba karşı kalpler fışkırmış olabilir sen ne tatlı bir yazarsın yaa.Neyse kitabın dili çok akıcıydı.Günlük hayatta karşılaşılabilinecek bir konuya sahip ve benim dikkatimi çok çekti.Özellikle Lola karakterine o kadar bağlandım ki o ağladığında ağlayasım geliyordu.Kitapta tabiki eksiklikler vardı.Bazen bölümler o kadar kopuk oluyordu ki sayfa mı atladım acaba diye şüpheye düşüyordum.Onun dışında kitapta eksiklik göremedim ya da kitabın ponçik kısımları kötü kısımlarını gözümde sildi.Kısacası eğer tatlı bir aşk hikayesi okumak istiyorsanız bu kitabı size önerebilirim.

Beyza Bal, bir alıntı ekledi.
06 Nis 20:52 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

"Bir insanı başkası için mükemmel kılan o kişinin kusurlarıdır."

Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 308 - Cricket)Lola ve Komşu Çocuk, Stephanie Perkins (Sayfa 308 - Cricket)