Giriş Yap
Su
@versmonesprit
Değerlendirmelerimi yavaş yavaş ekliyorum. En aktif olduğum platform olan Instagram, ve en güncel okumalarım ve yorumlarımı içeren StoryGraph hesaplarım dahil olmak üzere tüm profillerime linkten ulaşabilirsiniz.
şu anda okuyor
%44 (79/176)
Anne Kafamda Bit Var
8.6/10 · 5,2bin okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Arkadaşlar kusura bakmayın ama siz niye her şeyi boş boş beğeniyorsunuz bot hesap gibi??? Uzun yıllar önce kütüphane kitaplarından okuyup çok sevdiğim, fakat kendi kütüphaneme bir türlü ekleyemediğim, amnezi geçirmişim gibi okuduğum kitapları hatırlamada berbat olduğum için kitaplarını seçmede yardım istediğim bir şairin eserleri hakkında fikir isteyen bir gönderi paylaştım… birkaçınız beğenmiş (beğenilecek nesi varsa) ama bunların hiçbiri de zahmet edip “Yardımcı olayım” dememiş?? Bana yardım borcunuz yok tabi ki ama niye spam hesabı gibi beğeniyorsunuz paylaşımları açıkça okumadan??? Tamamen kitaplar çerçevesinde kurulmuş bir platform üyelerinin hiçbir şeyi okumuyor olması parodi gibi! Kusura bakmayın sinirliyim biraz, aylardır sorularla vs paylaşıyorum iletilerimi, bir günden bir güne boş boş beğenenlerden paylaştığım şeyi okuduklarına dair en ufak bir yorum vs almadım. Diyorum, benimle konuşmak zorunda falan değilsiniz, ama niye okumadan gönderi beğeniyorsunuz?? Ne anlamı, ne mantığı var??
4 yorumun tümünü gör
Bol bol
Küçük İskender
okumuşlardan fikir, tavsiye istiyorum. Sepetimde 13 kitabıyla bekliyorum, en güzel, en özellerinden başlayayım istiyorum çünkü hepsine ayıracak param yok şu an kdkdkd Rastgele sırayla ekliyorum:
Can Güncem 1984-1993
Erotika
Ölen Sevgilimin Şiir Defteri
Periler Ölürken Özür Diler
İskender’i Ben Öldürmedim
Yirmi 5 April
Dedem Beni Korkuttu Hikâyeleri
Gözlerim Sığmıyor Yüzüme
Burç Hikâyeleri
The God Jr
Mayıs Giremez
Türkçe Sözlü Hafif Mavi
Bir Çift Siyah Deri Eldiven
1 yorumun tümünü gör
bir kitap okudu
360 syf.
·
75 günde okudu
·
Beğendi
·
10/10 puan
A Knight of The Seven Kingdoms
9.5/10 · 2 okunma
Kings rise and fall, Dunk thought, and cows and smallfolk go about their business.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
17
162 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.27.32