Geri Bildirim
Isamu Saito

Isamu Saito

7.2/10
81 Kişi
·
312
Okunma
·
3
Beğeni
·
1.214
Gösterim
Adı:
Isamu Saito
Unvan:
Rissho Üniversitesi'nde Profesör
... bardağın yarısı boş, üstelik su sıcak ve tadı da kötü.
Karakter, kimsenin sizi görmediği zamanlardaki davranışlarınızdır.
Kokoloji'yi psikoloji biliminin prensiplerine sadık kalarak elimden geldiğince eğlendirici kılmaya gayret ettim. Umarım oynarken çok eğlenir ve oyun bittiğinde kendiniz ve çevrenizdekiler hakkında daha fazla bilgi edinmiş olursunuz.
Kokoloji, insan davranışlarının yorumlanmasını anlatan japonca bir terim. Kitapta size bir olay söyleniyor bu olayda sizin vereceğiniz tepkilere göre kişiliğiniz hakkında isabetli tahminlerde bulunuluyor. Psikolojik araştırmalara dayandığını söylese de ne kadar doğru olduğu tartışılır. Kitabı okumak eğlenceli ve zaman zaman da şaşırtıcı. Sembolik psikolojiyi seven ve boş zamanı olanlara tavsiye ederim. Ayrıca arkadaşlarınızla da okuyabilir-oynayabilirmişsiniz. İyi okumalar
Testleri falan çok sevdiğimden midir. Nedendir bilmiyorum ama kitap çok hoşuma gitti.(epub olarak okumuş olsamda) 2. ve 3. kitapları da bulursam okumayı düşünüyorum. Her testten sonra kendinizi sorguluyorsunuz. Acaba gerçekten böyle mi davranırdım?
Arkadasimin kitapligindan gizlice odunc aldigim:)) bir kitap.iki saat icinde bitirebilecek kadar eglenceli ve guzel. cerez niyetine okuyun:))sonra geri yerine koydum ama:)
Bu kitabı okurken insan kitap okuduğunu anlamıyor, sanki bir oyun oynuyor. Eğlenceli ve şaşırtıcı, okuyucuyu analiz eden ve zevkli vakit geçirmemizi sağlayan hoş bir kitap. Eğlenmelik, çerez tadında..
Kişisel gelişim amacına binaen yazılmış bir kitap. Birkaç roman sonrası insanı daha farklı atmosfere taşıyıp eğlendiren bir havası var. Ve özellikle arkadaşlar arasında oyuna dahi dönüşebilen yapıda. Siz de dinlendirici bir yolla kendinizi keşfetmek istiyorsanız aman be demeden 1 günde bitirip 1000 günde unutamayacağınız bu kitabı kesinlikle okuyunuz :)
Cok eglenceli bir kitap ☺ hele ki arkadaslarınızla bir aradaysanız bu kitapı mutlaka onlara da okuyarak birlikte eglenceli ve komik zamanlar gecirebilirsiniz . ☺
Kitapsever arkadaşlarla hoş vakit geçirmeyi sağlayan kitaplar . Hem eğlenceli hemde kişilerin bilinmeyen yönlerini çok rahat gözler önüne serebiliyor.
Can sıkıntısına da birebir ayrıca . Yalnız kaldığınızda alın kitabı elinize rast gele açın sayfaları kendi kendinize çözün soruları gayet keyif aldığınızı hissedeceksiniz :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Isamu Saito
Unvan:
Rissho Üniversitesi'nde Profesör

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 312 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 70 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları