Tadahiko Nagao

Tadahiko Nagao

Yazar
7.4/10
99 Kişi
·
393
Okunma
·
3
Beğeni
·
988
Gösterim
Adı:
Tadahiko Nagao
Unvan:
Waseda Üniversitesi'nde Profesör
Her söylediğiniz sözü dikkatle dinliyor muydu yoksa sizinle inatçı bir şekilde tartışarak kendi lehine olan şeyleri anlamazdan mı geliyordu?
Hastane başlı başına
bir dünyadır; yaşam ve ölümün, üzüntü ve sevincin gün içinde birbirleriyle
defalarca yolunun kesiştiği bir dünya.
Kokoloji, insan davranışlarının yorumlanmasını anlatan japonca bir terim. Kitapta size bir olay söyleniyor bu olayda sizin vereceğiniz tepkilere göre kişiliğiniz hakkında isabetli tahminlerde bulunuluyor. Psikolojik araştırmalara dayandığını söylese de ne kadar doğru olduğu tartışılır. Kitabı okumak eğlenceli ve zaman zaman da şaşırtıcı. Sembolik psikolojiyi seven ve boş zamanı olanlara tavsiye ederim. Ayrıca arkadaşlarınızla da okuyabilir-oynayabilirmişsiniz. İyi okumalar
Testleri falan çok sevdiğimden midir. Nedendir bilmiyorum ama kitap çok hoşuma gitti.(epub olarak okumuş olsamda) 2. ve 3. kitapları da bulursam okumayı düşünüyorum. Her testten sonra kendinizi sorguluyorsunuz. Acaba gerçekten böyle mi davranırdım?
Arkadasimin kitapligindan gizlice odunc aldigim:)) bir kitap.iki saat icinde bitirebilecek kadar eglenceli ve guzel. cerez niyetine okuyun:))sonra geri yerine koydum ama:)
Bu kitabı okurken insan kitap okuduğunu anlamıyor, sanki bir oyun oynuyor. Eğlenceli ve şaşırtıcı, okuyucuyu analiz eden ve zevkli vakit geçirmemizi sağlayan hoş bir kitap. Eğlenmelik, çerez tadında..
Kişisel gelişim amacına binaen yazılmış bir kitap. Birkaç roman sonrası insanı daha farklı atmosfere taşıyıp eğlendiren bir havası var. Ve özellikle arkadaşlar arasında oyuna dahi dönüşebilen yapıda. Siz de dinlendirici bir yolla kendinizi keşfetmek istiyorsanız aman be demeden 1 günde bitirip 1000 günde unutamayacağınız bu kitabı kesinlikle okuyunuz :)
Cok eglenceli bir kitap ☺ hele ki arkadaslarınızla bir aradaysanız bu kitapı mutlaka onlara da okuyarak birlikte eglenceli ve komik zamanlar gecirebilirsiniz . ☺
İçinde çok eğlenceli, doğru tespitler yapan bir çok test bulunduran, özellikle arkadaş ortamında çok kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak kitaptır.
Birincisini sevip ikincisini almamak olmazdı :)
Gayet keyif alarak okuduğum kitaplardan. Yaratıcı sorularla ilgi çekici bi kitap serisi bence devamı gelmeli . Birlikteliği ve hoş vakit geçirmeyi sağlayan kitaplardan .
Kitapsever arkadaşlarla hoş vakit geçirmeyi sağlayan kitaplar . Hem eğlenceli hemde kişilerin bilinmeyen yönlerini çok rahat gözler önüne serebiliyor.
Can sıkıntısına da birebir ayrıca . Yalnız kaldığınızda alın kitabı elinize rast gele açın sayfaları kendi kendinize çözün soruları gayet keyif aldığınızı hissedeceksiniz :)
Gerçekten kitabı okudugunuzda samimi ve ilk aklınıza gelen yönü sectiginizde sizin nasıl biri olduğunuzu ortaya koyuyor arkadaş ortamında oyun tarzında tekrar tekrar okumak ve sonucunu tahmin etmeye çalışmadan birbirini tanımak eğlenceli bir aktivite oluyor tavsiye ederim

Yazarın biyografisi

Adı:
Tadahiko Nagao
Unvan:
Waseda Üniversitesi'nde Profesör

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 393 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 93 okur okuyacak.
  • 5 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları