P. C. Cast

P. C. Castİşaret yazarı
Yazar
Editör
7.7/10
5,4bin Kişi
36,5bin
Okunma
516
Beğeni
23,3bin
Görüntülenme

Hakkında

Kızı Kristin Cast ile en çok satanlardan Gece Evi Serisi yazarı ve New York Timesın yardımcı yazarlarından biri olmakla beraber P.C Cast paranormal romen ve fantastik yazar dalında da ödül almış biridir.Sürekli istekli ve ilginç öğrencileri tarafından ilhamla kuşatılan bir halk okulunda birinci sınıf üniversitede öğrencilerine eğitim vermektedir.P.Cyi ilham ile kuşatan başka bir kol ise vampir tamamlama okulu gibi fikirleriyle onun mükkemmel ajansı Meredith Bernstein olmuştur.İnsan psikolojisine güçlü bir kurgu daha eklemek gerekirse,onun biyolojik babasına da Gece Evindeki vampirlerin düntasını doğurduğu için teşekkürler etmek gerekir.P.C Scottie köpekleri ve berbat kedisi Patcht Poo the pud ile birlikte tulsada yaşamaktadır.
Tam adı:
Phyllis Christine Cast
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Watseka, Illinois , ABD, 30 Nisan 1960

Okurlar

516 okur beğendi.
36,5bin okur okudu.
153 okur okuyor.
6,1bin okur okuyacak.
220 okur yarım bıraktı.
Reklam

Editörlük Yaptığı Kitaplar

Tümünü Gör

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
" Ama sakın unutma, karanlık her zaman kötülük demek değildir. Tıpkı, işığın da her zaman iyilik getirmemesi gibi. "
Reklam
Bizi olduğumuz gibi seven birisini isteriz, sahtekarlık, hile ve oyun olmadan.
Çok azımız kalbinin arzusuna kavuşacak kadar şanslıyız.
Şimdiye kadar hiç düşündün mü, gerçekte seven beden midir yoksa ruh mu?
Yarın rüzgâr hâlâ senin kokunu taşıyor olacak. Seni nasıl unutabilirim?
"İyiler bir şey yapmazlarsa kötülük kazanır."
P. C. Cast
P. C. Cast
Reklam
Mavi Onun Gözlerinde
Kahkaha bir renk olsaydı, diye düşündü, kesinlikle mavinin bir tonu olurdu.
P. C. Cast
P. C. Cast
P. C. Cast
P. C. Cast
kitaplarını topluyorum 🔥🔥

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
1/10 puan verdi
Fantastik ve aşk kitaplarını sevmem. Farklı bir tarz denemek isteyip yorumlara baktığımda bu seri bayağı beğenilmişti. Yorumlara aldanıp 6 kitabı birlikte aldım ve ilk defa kitaba verdiğim paraya bu kadar acıdım. Dengesiz, üç günde bir başkasına aşık olan şıpsevdi bir vampir ve saçma sapan maceraları. Çapkın baş karekterimizin en son 5 e kadar saydım sevgililerini. 6 kitapta 5 sevgili maşallah :) Sanırım hiç bir kitap karakterinden bu kadar nefret etmemişimdir. Bütün kitapları atlata atlata dördüncü kitaba kadar geldikten sonra dayanamayıp son ikisini okumadım. Tek tesellim on iki kitabı aynı anda almamak oldu. Yazık ki bu zırvalık için heder olan ağaçlara. Bu kitaba bu kadar yorum bile fazla. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum!
İntikam
İntikamP. C. Cast · Pegasus Yayınları · 20131,005 okunma
368 syf.
·
Puan vermedi
·
Beğendi
Sonunda 12 kitaplık uzun soluklu Gece Evi serisini bitirdim. Serinin Ana Karakteri Zoey Kızılkuş isimli kızılderili kökenli genç bir kız. Zoey serinin ilk kitabı olan
İşaret
İşaret
te vampir olmak üzere seçiliyor. Zoey ve yeni arkadaşlarının başından geçen akılalmaz olayların işlendiği kitaplar birbirleriyle bağlantılı içlerinden herhangi birini çıkarmak seriyi bozacaktır. Fantastik vampirizm karışımı oldukça sürükleyici bir seriydi. Neferet, Kolona, Nyx, ve diğerleri.. Fantastik tarz kitap okumayı sevenlerin bi solukta okuyacağını düşünüyorum. Tek tek inceleme yazmak spoiler vermek istemedim. Keyifli okumalar..
Kefaret
KefaretP. C. Cast · Pegasus Yayınları · 2014671 okunma
Reklam
432 syf.
8/10 puan verdi
Çocukken hepimize masallar anlatıldı. Hepimiz hayran hayran prensle prensesin kavuşup mutlu mesut yaşadığı, kötülerin hep yok olduğu sonları dinledik, okuduk. Büyüdükçe masallar değişti. Hiçbir zaman mutlu son anlatıldığı gibi olmadı. Kötüler yok olmadı. Bizler de iyimserliğimizi, hayalperest yanımızı yavaşça yitirdik. Hissizleştik. Bu kitap Güzel
Gül Tanrıçası
Gül TanrıçasıP. C. Cast · Pegasus Yayınları · 2011593 okunma