İhanet House of Night Serisi 2

7,6/10  (151 Oy) · 
871 okunma  · 
94 beğeni  · 
2.825 gösterim
Zoey için hayat harika bir şekilde akıp gitmektedir. O sonunda vampir tanrıçasının ona verdiği büyük güçlerle barışık hale gelmiştir ve okulun bir parçası olduğunu içtenlikle hisseder. Fakat ardından hesapta olmayan bir şey gerçekleşir: Küçük yaştaki çocuklar öldürülür ve bütün deliller Gece Evini işaret etmektedir. Zoey kendisini eşsiz kılan yeteneklerin sevdiklerine karşı bir tehdit unsuru olabileceğini anlar.
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  6055943868
 • Orijinal Adı:
  Betrayed
 • Çeviri:
  Sevinç Tezcan Yanar
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:
Merve Akpınar 
01 Şub 21:18 · Kitabı okudu · 11 günde · 8/10 puan

Açıkçası bu kitap bana ilk kitapta aldığım tadı veremedi. Zoey üç oğlanın arasında kalmış durumda ve sanki üçünü de aynı anda seviyor. Heath'in yine başı belaya giriyor. Kimin iyi kimin kötü olduğu iyice karışmış olan bu kitapta açıkçası biran evvel bitse diye düşünerek okudum. Sanırım seri kitapları ard arda aralık vermeden okumak iyi olmuyormuş. Seri kitabı olduğu için ilkini okuduysanız bir süre zaman bırakıp öyle devam etmenizi tavsiye ederim.

okurumizlerim 
14 Tem 13:21 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

İhanet, Gece Evi Serisi'nin ikinci romanı. Zoey Kızılkuş bu kitapta güvendiği biri tarafından ihanete uğruyor. Zoey üç erkek arasında alıyor. Bir yandan kan şehveti onu Heather'a çekiyor, diğer yandan Erik'ten hoşlanıyor, hikayeye bir de Zoey'e kendini yetişkin bir kadın gibi hissettiren şair Blake dahil oluyor. Yazım yanlışları redaktörün hatası olsa da bir yerde su yerine hava özelliğinin yazılması hem yazar hem editör hatası. Yine de önemsemeyip hemen üçüncü kitap olan Seçilmiş'e başlayabilirim. Çünkü anne-kız olan yazarlar roman yazımında iyi iş çıkartıyorlar.

Tuğçe Gökalp 
17 Tem 00:48 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Serinin ikinci kitabidir. Zoeyin gece evinde yasadiklarini anlatir. Zoeyin secilmis bir vampir olmasi ve en yakin arkadaslarininda elementlere hukmediyo olmalari cok guzel seklde islenmistir. Zoey 3 ask arasinda kalmistir ve kime gidicegini sasirir . Insan Heat mi Caylak Erik mi yoksa ogretmeni mi ? Zoeyin kafasi cok karismistir. Ama herkesin okumasi gereken bir seridir.

Gözde KARANİ 
09 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Gece evi serisinde en çok şaşırdığım kitaplardan biri :) ilk kitapta (İşaret) karakterleri tanıtma süreciyle geçiyor belki ama İkinci kitapta okuyucuyu fena vuruyor çok başarılı bir seri :)

gonca kacar 
02 Kas 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bu seriyi herkesin okumasini siddetle tavsiye ediyorum.

feride akyürek 
14 Ara 2015 · Kitabı okudu · 3 günde · 7/10 puan

kitap konu olarak çok örjinal bir fikir ama zoey daha kime aşık olduğunu bile bilmiyo o yüzden bundan sonraki kitabını okumıycam fikrin ne kadar örjinal olursa olsun sağlam bir aşk her kitabı örjinalleştirir

Zeynelabiddin BAYRAKDAR 
17 Ara 2016 · Kitabı okudu · 7 günde · 7/10 puan

İsareti beğenmeyip ihaneti beğenen bi tek ben varım sanırım bu dunyada seriyi bu kitapla yakaladigimi soylemeden geçemeyeceğim, zoey'a seçilmiş kitabında başarılar diliyorum

Almina 
23 Nis 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 2/10 puan

Serinin en yavan kitabıydı çok fazla söyleyebileceğim bir şey yok aslında ama üslup bakımından çok başarılı bir yazar grubu olması sebebiyle okuduğum bir seriydi

Kitaptan 5 Alıntı

Aleyna 
21 Tem 10:06 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Karanlık her zaman kötülük demek değildir. Tıpkı, aydınlığın da her zaman iyilik getirmemesi gibi.

İhanet, Kristin Castİhanet, Kristin Cast
isa nam 
26 Kas 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Karanlık her zaman kötülük demek değildir. Tıpkı, ışığın da her zaman iyilik getirmemesi gibi...

İhanet, P. C. Castİhanet, P. C. Cast
başak 
22 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

"O, beni başımdan geçmiş tehlikeler için sevdi,
Ben de onu, anlattıklarıma acıdı diye."

İhanet, P. C. Castİhanet, P. C. Cast
KüLKeDiSi 
12 Nis 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Ters bir sesle "Hayat tarzınız günahkar ve yanlış," dedi.
"Ve bunu zevkleri kötüleyen, kadınları, kilisenizin bel kemiği olmalarına rağmen, hizmetkar ve damızlık kısrak rolüne indirgeyen ve inananları suç ve korkuyla kontrol etmeyi hedefleyen bir Tanrı'ya taptığını kabul eden bir adam söylüyor."

İhanet, P. C. Castİhanet, P. C. Cast