Kristin Cast

Kristin Castİşaret yazarı
Yazar
7.5/10
4.340 Kişi
31,1bin
Okunma
159
Beğeni
9,4bin
Görüntülenme

Hakkında

Kristen Cast (d. 4 Kasım, 1986) genç yetişkinler için olan Gece Evi serisinin ortak yazarıdır.Serinin diğer yazarı annesi P. C. Cast'tır.Kasım 2008'de Variety, yapımcı Michael Birnbaum ve Jeremiah S. Chechik'in Gece Evi serisinin sinema haklarını elde etmek için bir seçenek bulundurduğunu bildirdi.
Unvan:
Yazar
Doğum:
Oklahoma, 4 Kasım 1986

Okurlar

159 okur beğendi.
31,1bin okur okudu.
137 okur okuyor.
4.230 okur okuyacak.
169 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
" Ama sakın unutma, karanlık her zaman kötülük demek değildir. Tıpkı, işığın da her zaman iyilik getirmemesi gibi. "
Evet, nefretle dolu olan insanlar, sevgiyle nasıl baş edeceklerini bilemezler.
Reklam
Hayat bir kitap değil. Mutlu son garantisi yok!
Güç her zaman kendisini elinde bulunduran kişiyi değiştirir.
Biraz sağ duyusu olan herkes, izole edilmenin ve cehaletin önyargıya denk olduğunu bilir
"Öğrenecek çok şeyin var. Ama her şeyi keşfedecek kadar uzun yaşamayacaksın." 📌
Kristin Cast
Kristin Cast
Reklam
Nefretle dolu olan insanlar, sevgiyle nasıl baş edeceklerini bilemezler.
Kristin Cast
Kristin Cast

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
1/10 puan verdi
Fantastik ve aşk kitaplarını sevmem. Farklı bir tarz denemek isteyip yorumlara baktığımda bu seri bayağı beğenilmişti. Yorumlara aldanıp 6 kitabı birlikte aldım ve ilk defa kitaba verdiğim paraya bu kadar acıdım. Dengesiz, üç günde bir başkasına aşık olan şıpsevdi bir vampir ve saçma sapan maceraları. Çapkın baş karekterimizin en son 5 e kadar saydım sevgililerini. 6 kitapta 5 sevgili maşallah :) Sanırım hiç bir kitap karakterinden bu kadar nefret etmemişimdir. Bütün kitapları atlata atlata dördüncü kitaba kadar geldikten sonra dayanamayıp son ikisini okumadım. Tek tesellim on iki kitabı aynı anda almamak oldu. Yazık ki bu zırvalık için heder olan ağaçlara. Bu kitaba bu kadar yorum bile fazla. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum!
İntikam
İntikamP. C. Cast · Pegasus Yayınları · 2013998 okunma
·
Puan vermedi
Sıkı okurluk için kitap incelemesi 2
Onlarca kült eser varken neden bu kitap ? Yeri bende ayrıdır da ondan :) 12 ciltlik bir serinin ilk kitabı. Bir Gece Evi Serisi lisede başlayıp bitirdiğim serilerden bir tanesiydi ama birçok yönden de farklıydı. Zoey Kızılkuş'un Gece Evi'ne (Vampir Okulu) seçilmesi ile başlayan yolculuk öylesine ilerledi ki elimden bırakamadım. Okulun müdüresi Neferet, kaosun yaratıcısı Kalona, Kalona'nın çocukları ve savaşçıları, elementlere hükmedebilen vampirler, dostluklar, ihanet, savaşlar, kaoslar, bitmek bilmeyen macera her yönden beni içine çekmişti. Kızılderili mitolojilerinden, eski kitaplara uzanan kadim kötülüklerin de yer aldığı bu seriyi herkese tavsiye ederim. 12 kitaplık bir seri olunca içerisinde her karakterin yeri sizde ayrı oluyor. Afrodit'in kalbi yerimde her zaman farklı olacaktır. Hayatımızda böyle insanlar olmalı :)
İşaret
İşaretP. C. Cast · Pegasus Yayınları · 20094,554 okunma
368 syf.
·
Puan vermedi
·
Beğendi
Sonunda 12 kitaplık uzun soluklu Gece Evi serisini bitirdim. Serinin Ana Karakteri Zoey Kızılkuş isimli kızılderili kökenli genç bir kız. Zoey serinin ilk kitabı olan
İşaret
İşaret
te vampir olmak üzere seçiliyor. Zoey ve yeni arkadaşlarının başından geçen akılalmaz olayların işlendiği kitaplar birbirleriyle bağlantılı içlerinden herhangi birini çıkarmak seriyi bozacaktır. Fantastik vampirizm karışımı oldukça sürükleyici bir seriydi. Neferet, Kolona, Nyx, ve diğerleri.. Fantastik tarz kitap okumayı sevenlerin bi solukta okuyacağını düşünüyorum. Tek tek inceleme yazmak spoiler vermek istemedim. Keyifli okumalar..
Kefaret
KefaretP. C. Cast · Pegasus Yayınları · 2014665 okunma