Av House of Night Serisi 5

8,0/10  (85 Oy) · 
558 okunma  · 
54 beğeni  · 
1.561 gösterim
Zoey Kızılkuş, bilmediği bir düşmanla karşı karşıya. Ya düşmanına aşık olursa? Eğer dünyadaki en ateşli erkek isimsiz bir şeytan olarak kendini gizliyorsa ve istediği tek şey sizseniz ne yaparsınız? Çayırın kenarında, ağaçların gölgelerin arasında bir karaltı belirdi. Vücudunu görebiliyordum, çünkü ay ışığı, teninin pürüzsüz ve çıplak hatlarını belirginleştiriyordu. Durdum. Hayal gücüm aklını mı yitirmişti yoksa? "Tereddüdün mü var yoksa aşkım?" Sesini duyunca bedenimden bir ürperti geçip gitti. Ağaçların yaprakların arasından korkunç, alaycı bir kahkaha duyuldu.
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9786054263226
 • Orijinal Adı:
  Hunted
 • Çeviri:
  Sevinç Tezcan Yanar
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Rakiye Erdoğan 
23 Eyl 2014 · Kitabı okudu · 8/10 puan

bu seri gerçek anlamda insanı kendine bağlıyor bayıldım

Kitap süper akışı,anlatım çok sade,televizyon izler gibi okudum yine çok sevdim ama hakikaten ben de sıkıldım,hiçbir şey olmadı ki bu kitapta...
Zoey yine aşk üçlemesi yaptı .Nokta.
Hadi ama biraz ticari kaygı denmez mi Buna??????

Sinem Atılgan 
17 May 2015 · 7/10 puan

Seri bence 4.kitaptan sonra maratonlaştı.Zoey'in üçlüsü Neferet in laneti falan filan.Seri fena değil ben şuan 9. kitaptayım ama seri bitecekmiş gibi görünmüyor.Yazarın iyice ipek ongun'e sarmasından korkuyorum.

Seda Nur Kaçan 
26 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · 9/10 puan

Yine okumaktan mutluluk duyduğum bir kitap. Seri çok hızlı ilerliyor tabi bu benim için üzücü bir şey ama olsun p.c cast iyi iş çıkarmış sanırım hayal gücünün sınırları biraz geniş.

Zeynelabiddin BAYRAKDAR 
02 Mar 13:04 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Bir tanrı olan Kolona'yı alt etmenin bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim açıkçası. Bi de şu kuzgunların nasıl bi yaratık olduklarını bi türlü anlayamadım, görmeyi çok isterdim.

Kitaptan 3 Alıntı