Vahşi House of Night Serisi 4

8,1/10  (107 Oy) · 
676 okunma  · 
72 beğeni  · 
1.921 gösterim
Gece Evinde tehlikeli sırlar ortaya çıkıyor Dostlarınız sizi terk ettikleri zaman hayat çekilmez olur. İsterseniz Zoey Kızılkuş'a sorun. Bir hafta içerisinde üç erkek arkadaşının üçünden de oldu; sıkı bir arkadaş grubunun üyesiyken, istenmeyen birine dönüştü. Artık hayattaki tek arkadaşları ölümden dönenler ya da işaretinden olanlar. Üstelik Neferet insanlara savaş açtı ve Zoey bunun yanlış olduğunu biliyor. Ona kulak verecek kimse var mı?
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  6054263134
 • Orijinal Adı:
  Untamed
 • Çeviri:
  Sevinç Tezcan Yanar
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:
okurumizlerim 
21 Tem 13:28 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Serinin diğer kitaplarının aksine bu kitapta bazı geçişler hızlandırılmış, ancak diğer kitaplardan daha karanlık bir yanı var. Yine de Neferet ve efsane arasındaki bağ çok sık tekrare dilmiş. Bu nedenle yazarların bizi şaşırtmasını bekledim. Ben Neferet'ten yana beklerken, onlar meşe olayını yazmışlar. Film olsa bu sahnr muhteşem olurdu.

Rakiye Erdoğan 
10 Eyl 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Seriye başlarken tereddütlerim vardı. Ama okumaya başlayınca tereddütlerim yerini okuma şevkine bıraktı gerçekten çok güzel bir kitap .

Gülşah Özkaya 
 11 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Gece Evi serisi, okuduğum en sürükleyici seriydi. Daha doğru bir tanımla "bağımlılık yapıcı" kitaplar. Evet, gerçekten seri bağımlılık yapıyor! Kitap kapaklarındaki resimler de kitapların gizemlerini arttırıyor. Kapak tasarımı açısından en beğendiğim kitap serisi. Ve serinin en güzel kitabı da buydu sanırım. Gizemli ve farklı kitapları seviyorsanız bu seriyi okumalısınız.

Tuğçe Gökalp 
17 Tem 14:56 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Arkadaslarinin sirtini donmesi ve sevgililerininde gitmesi uzerine Zoey yanliz kalmistir. Gece evinde isler karismis ve Zoey Neferete savas acmistir. Afrodit Zoeyin yanliz kaldigi icin olecegini gormesi uzerine arkadaslari yeniden zoeyin yanina donmustur. Gece evinde bilinmeyen birinin ortaya cikmasi her seyi degistiriyor. Hadi seriye devam edelim .

Zeynelabiddin BAYRAKDAR 
01 Mar 16:48 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 7/10 puan

Zoey yanlış yoldasın :D Allah affetsin .
Seriyi okumaya devam ediyorum ama bu kadar erkekle bu iş nereye varaqcak çok merak ediyorum açıkçası...