S. G. Browne

Kader Aşkı Tadınca yazarı
Yazar
5.7/10
23 Kişi
101
Okunma
6
Beğeni
1.232
Görüntülenme

S. G. Browne Sözleri ve Alıntıları

S. G. Browne sözleri ve alıntılarını, S. G. Browne kitap alıntılarını, S. G. Browne en etkileyici cümleleri ve paragragları 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
"Aşk, elinden bırakamadığın ve asla bitmesini istemediğin güzel bir kitap gibidir."
Sayfa 107
Aşk, elinden bırakamadığın ve asla bitmesini istemediğin güzel bir kitap gibidir. Ama Karasevda ve Şehvet sayesinde, hikayeden keyif almak yerine, hemen son bölüme geçersin.
Reklam
"Aşk, elinden bırakamadığın ve asla bitmesini istemediğin güzel bir kitap gibidir. Ama Karasevda ve Şehvet sayesinde, hikâyeden keyif almak yerine, hemen son bölüme geçersin."
Sayfa 107 - Sonsuz Kitap YayınlarıKitabı okudu
"Zengin veya fiziksel olarak formda olmaları, zeki olmaları veya üç lisan konuşabiliyor olmaları hiç önemli değil; aşk dilini konuşma becerisine sahip değiller. Bir kadına kendilerini dürüstçe açma becerisine..."
Sayfa 83 - Sonsuz Kitap YayınlarıKitabı okudu
İnsanlar, yolu kendileri keşfetmek yerine, onlara bir başkasının kılavuzluk etmesini isterler. İşleri batırdıkları takdirde sorumluluk almak istemezler ve suçu bir başkasına atabilmek onlara kendilerini iyi hissettirir.
Sayfa 197 - Sonsuz Kitap YayınlarıKitabı okudu
"Çoğu zaman yaşamlarını, yaptıklarının aciz var oluşlarını nasıl etkilediğini fark etmeden at gözlükleri takarak geçiriyorlar."
Sayfa 158 - Sonsuz Kitap YayınlarıKitabı okudu
Reklam
23 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.