Şeyh Muhammed El Nefzavi

Şeyh Muhammed El Nefzavi

Yazar
9.3/10
3 Kişi
·
11
Okunma
·
0
Beğeni
·
565
Gösterim
Kadını yusyuvarlak bir karın, güzel bir göbek, muhteşem bir bel çukuru ile donatan ve bütün bu şaheserleri o harika kalçaların üstüne oturtan da Tanrı'dır. Bu kalçaların arasına da Tanrı, o savaş meydanını yerleştirmiş . İşte burası iyice dolgunsa bir aslanın başına benzer. Adı da "ferc" tir. Ah! Acaba kaç erkek can vermiştir onun önünde? Sayısız koç yiğitlerin de aralarında yitip gittiği kaç erkek bedeni yatar bu kapının eşiğinde?
Şeyh Muhammed El Nefzavi
Sayfa 82 - Chiviyazıları Yayınevi
Tüm savaşlar ve yapılan her şey, insanlığın en değerli serveti olan ferc ve onun dölyolundaki vuslata ulaşmak içindir. Bu zevk, Tanrı 'nın bize Cennet'inde sunacağı , bizi orada bekleyen ve dünyadaki başka şeylerden binlerce kez daha üstün zevklerin sadece bir örneğidir.
Zenci köle malafatını kadının yüzünde sert darbelerle gezdirdi fakat kadın sadakatinden ötürü dönüp bakmadı
167 syf.
·Puan vermedi
Kitabın içeriği her ne kadar cinsellik ağırlıklı gibi dursa da aslında hem erkek hem de kadın olarak ideal eş nasıl olur onu anlatıyor. Cinsellik,cinsel sağlık,kadınlarda ve erkeklerde hem olması hem de olmaması gereken özellikler anlatılıyor. Bunları anlatırken yazar bolca hikaye ve şiir kullanarak anlatımı eğlenceli hale getirmiş. Ancak o kadar çok noktalama hatası vardı ki okurken çok zorlandım. Okuyacak olanlara keyifli okumalar olsun. Kitapla kalın.

Yazarın biyografisi

Adı:
Şeyh Muhammed El Nefzavi
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 11 okur okudu.
  • 10 okur okuyacak.