Arne Bellstorf

Arne Bellstorf

Yazar
9.0/10
6 Kişi
·
7
Okunma
·
0
Beğeni
·
14
Gösterim
Adı:
Arne Bellstorf
Unvan:
Çizer
Doğum:
1979
Biliyorum, aşırı duygusal geliyor söyleyince, ama seninle geçirdiğim tek bir günden bile pişman değilim... şu ıslak Alman şehrinde.
"Biliyorum, aşırı duygusal geliyor söyleyince, ama senle geçirdiğim tek bir günden bile pişman değilim...
...Şu ıslak Alman şehrinde..."
208 syf.
·Beğendi·6/10
Tamamı siyah beyaz (beatles gibi), almanyada geçtiği çok belli (kasvet gibi), kurşun kalemle çizilip temize çekilmemiş (çok doğal ve samimi gibi), içinden müzik geçen (Beatles gibi) bir grafik roman daha. Bayılmadım ama samimiyetini, Arne Bellstorf'un çizgilerinin naifliğini ve fotoroman hissiyatını sevdim. 36 liraya almanıza gerek yok, yazın buralara gelirseniz veririm sahilde okursunuz.
208 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Öncelikle bu kitapta ne kadar çok SİGARA içildi, gerçekten anlamadım. Bu gereksiz haykırıştan sonra devam ediyorum.

Bu kitabı hikayenin gerçekliğini bilmeden okursanız anlamsız veya sıradan gelebilir fakat hikayenin aslını öğrenip küçük detaylarla süslediğinizde gerçekten yorumlardaki kadar yoğun, iç ısıtacak bir aşk hikayesi haline geldiğini gözlemlersiniz.

Astrid Kirchherr’ın çektiği fotoğrafların çizimlerini gerçekleriyle karşılaştırarak okumak bana tarifsiz bir zevk verdi. Arkada Elvis’in sesinden “Love Me Tender” dinleyerek bazı sayfalar çevirmek de tarifi olmaz bir güzellikti şahsen.
208 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Beatles grubunun azda olsa içine girebilmenizi sağlayan, içinde çok güzel bir aşk hikayesi barındıran hoş bir çizgi romandı. Kesinlikle tavsiye ederim..
@birpandaninkitaplari_
208 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Gayet beğenerek okuduğum güzel bir çizgi roman oldu benim için.
En başta çizgi roman olduğunu bile bilmiyordum. İçeriğini bilmeden aldım çünkü beni ona çeken bir şeyler oldu ve iyi ki de çekmiş çünkü gerçek bir hikâyeyi okumak bana çok daha farklı bir zevk verdi. Astrid Kirchherr ve Stuart Sutcliffe'nin hikâyesi kısacık ama gerçekten yoğun bir aşk hikâyesi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Arne Bellstorf
Unvan:
Çizer
Doğum:
1979

Yazar istatistikleri

  • 7 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.