Aslıhan Doğa

Aslıhan Doğa

Yazar
8.5/10
59 Kişi
·
63
Okunma
·
12
Beğeni
·
206
Gösterim
"Buradaki en İt kim?" "Nasıl anlamadım?" "Etrafına bak. Ve bana bu mekandaki en İt herifi göster!" Kız bir saatten fazladır Bar'da oturuyordu. Fena da içmemişti. Barmen'le laflamışlardı epeyce. İlginç bir kız diye düşünmüştü barmen. Şimdiyse sorduğu soru çok garibine gitmişti.
Alayla güldü. "Sen belanı mı arıyorsun burada?" "Belki de öyledir. Sana ne? Sen cevap verecek misin soruma?" Barmen bir süre kızı süzdü şüpheli bakışlarla. Sonra gözlerini kızın arkasındaki bir noktaya çevirip çenesiyle ileriyi işaret etti. "Şu ilerideki loca var ya. 3 adam ve beş kadının olduğu. Şu sağda oturan, her iki yanında kadın olan var ya. İşte O, bu mekandaki en İt herif!"
"Çünkü cehennemde yanacağım...Sen beni orada da bırakmayacaksın...Elimden
tutmak isteyeceksin...Başka kimsenin elini istemeyeceğimi bileceksin...Ben seni, senin benimle cehennemde yanmayı isteyeceğin kadar çok seveceğim..."
Aslıhan Doğa
Elpis yayınları
"Seninle uğraşacak vaktim yok,rahat bırak beni."
"Bir hal hatır da mi sormayacaksın? Hem de bana!"dedi imali bir sesle.
1 yıl sonra muhteşem karşılaşma nail da güzeller
Aslıhan Doğa
Sayfa 99 - Karan ve Sina
"Uçup gitmek istedin!"

"O kanatlar... Seni bana getirdi... O kanatları yaptıran içindeki asi ruh... Seni bana getirdi..."

"Sen bana uçup geldin... Bana kondun... Başka bir yere uçmana izin vermem... Burası senin kafesin olmayacak... Ama yuvan olacak!"
Sina ekrana dalmış bir şekilde işine devam ederken yanındaki gölgeyi farketmedi. Biri yanına yere oturunca da dönüp bakmadı. Aklı tamamen işindeydi. Kulaklıktan çıkan müzik sesi dışarıyla olan tüm bağını koparmıştı. Yazarken müzik dinlemek zihnini temizliyordu ve konsantrasyon sorunlarını da bertaraf ediyordu.
Sağ kulağındaki kulaklık çıkınca dikkati dağıldı ve sinirle başını yana çevirdi.
"Merhaba...Sina..." dedi ses kulağına.
Aslıhan Doğa
Elpis yayınları
595 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
İki acılı ve aileden yana yaralı insanın bir araya gelip iki yarımdan bir tam oluşturmalarını baz almış bunun yanında kardeşlik, arkadaşlık (kan bağı değil can bağı önemlidir düsturunu çok güzel vermiş), bağlılık,aşk, tutku,acı, gözyaşı,aksiyon,mutluluk.... vs her türlü duygu değişimini yaşatan soluksuz okunan sürükleyici bir roman.
Kısacası yazar, insana özgü bütün duyguları o kadar güzel harmanlamış ve hissettirmiş ki kitabı okumuyor resmen yaşıyorsunuz.
"Ben seni, senin benimle Cehennemde yanmayı isteyeceğin kadar çok seveceğim."
595 syf.
·232 günde·Beğendi·10/10
Harika bir kitap, aşırı derecede sürükleyici. Anne olma duygusunu hiç yaşayamayacağını öğrendiğinde sen ne yapardın? Çılgın Hacker bakın neler yapıyor. Aşk, Gizem, kısaca kitapta her şey var. Sanıyorum kitabın devamı gelecek, dört gözle bekliyor olacağım.
595 syf.
Yıllarca bu tarz bir kitabı okumak için, çevirileri tercih etmiş bir toplumuz. Çünkü; memlekette bu kadar açık sözlülükle yazabilecek çok fazla yazar olduğunu düşünmüyorum. Aslıhan Doğa'yı tebrik etmek lazım. Kitaba gelince, sağlıksal açıdan bir daha çocuk doğuramayacağını anlayan bakire bir kızımızın başından geçen aşk ve seks dolu bir hikaye. Sina'nın ilk seks deneyimi bir çok genç arkadaşa rehberlik edecektir.
595 syf.
Bir söz vardır; eğer şunu yapmadıysan hayatının yarısı yok! Bu kitabı okumayanın hayatının yarısı yok denebilir.
Kitapta Aşk -Seks( hemde burada anlatılamayacak derecede) Tutku, Hepsi bol miktarda mevcut. Bu kitap bu sezon en çok okunan kitaplardan olacaktır, şuraya yazıyorum.
Yazar çok iyi...
%1 (1/595)
·Beğendi·10/10
Kendine ozgu yazarimiz mukemmel hayal rengli dunyasiyla aski saf sevgiyi bize 1kez daha gosteriyor Ask oluyor kendisi Sina ve Karan tutkulu sabirli bir askin engel tanimayan kahramanlari
Wattpad de okuduğum en muhteşem kitaplardan biriydi. Sizi bu kadar içine çeken kitap bulmak kolay değil. Yazarın kaleminden çıkan okuduğum her eser inanılmaz derecede bunu başarıyor. Basılı hâlini alıp kütüphaneme eklemeye can atıyorum.
595 syf.
·Beğendi·10/10
Aslımmm, benim tertemiz yürekli güzel yazarım... Bukalemundan Sina'ya, Sinadan Anka'ya. Bana tüm kitaplarında mükemmel hisler yaşattın ve hâla da yaşatıyorsun. Sina benim için o kadar mükemmel bir yerdeki, her cümle her replik artık ezberimde. Kitabı okurken, Karan ile Karan, Sina ile Sina oldum. Öylesine muazzam bir hisdi. Eline emeğine ve güzel yüreğine sağlık... Daha güzel günler bekliyor bizi, daha da kitaplı günler. Seni çok seviyorum güzel kadın.
595 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Aşk nedir onu bile bilmezken ölümsüz aşkı daha ilk dokunduğunda anlayan bir adam, kadere isyan etmek isterken sonsuz aşkını bulan bir kadın, Tutku,aksiyon,sırlar,aile olmanın önemi,dostluk,kardeşlik,aradığınız herşey bu kitapta...Aşkın en tutkulu,sevginin en sınırsız,dostluğun en değerli ve ailenin kandan değil candan olduğunu mükemmel bir şekilde anlatıyor...
595 syf.
·Puan vermedi
Sağ kulağındaki kulaklık çıkınca dikkati dağıldı ve sinirle başını yana çevirdi.
"Merhaba... Sina..." dedi ses kulağına.

İşte aslında ne oluyorsa bu merhabadan sonra başlıyor. 2 deli yürek bazen kaçarak bazen sınırsız yaşayarak tek yürek oluyorlar. Öyle bir an geliyor ki Sina oluyorsun, Karan oluyorsun, Taylan, Hülya, İbo, İber, Sahra, Asiye oluyorsun.

Kısacası okuyun bence kaybınız olmaz. Kazandıklarınız çok çok daha fazla olacak.
595 syf.
·Beğendi·10/10
Yolculuğuna wattpadle başlayan çogu kitaptan farklı. Dili akıcı, sürükleyici ve sürprizli bir kitap. Ve de kesinlikle klişe değil. Ne karakerleri, ne de olay örgüsü. Özgün. Zaten güçlü, akıllı kadınlar yazarın her hikayesinin başrolünde. Bir çok yazarın saçma bir şekilde ezik, gerizekalı, hiç bir şey beceremeyen kadın figurlerinin aksine. Şanslıyım ki, wattpadden okumuştum, sonunu zaten biliyorum, ama yinede devamını heyecanla bekliyor olacağım

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 12 okur beğendi.
  • 63 okur okudu.
  • 7 okur okuyor.
  • 26 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.