Eyüp Seyrek

Eyüp Seyrek

Çevirmen
4.3/10
3 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
116
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
301 syf.
·9 günde
Çok sıkıcı bir kitabın sonuna daha geldim. Hevesle başladım korkmak için okudum ama korkacak birşeyler bulamadım, Evet Kitabın kapağı daha korkunç, zorla okudum zorla okuyup bitirecek kitap arıyorsanız tam size göre. Yazar "Robert W.Chambers" Aşk kitabı yazsaymış daha iyi yazarmış.
318 syf.
·15 günde·9/10
#Kayıpkıtamununçocukları
Köklerimize inmeli ve olayların böldüğü tarih içinde bütünleşmeliyiz. Onların bize yaklaşmasını bekleyemeyiz. Bizim onlara yaklaşmamız gerekli.
ATATÜRK
Bu kitaplarda Atatürk’ü bu kadar meraklandıran ne vardı? neden hemen bu kitapların Türkiye’ye getirilmesini ve dilimize çevrilmesini emretti ? Bunu bilmek bile okumak için bir neden.Mu kıtası ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi James Churcward'in kitaplarından öğrenebilirsiniz.Bu işin tartışmasız en iyilerindendir. kanıtları ile önünüze serer. Araştırma tarzı yazıları seviyorsanız ve eski uygarlıklara karşı ilginiz varsa okumanızı tavsiye ederim. bence gayet iyi..Sadece son 20-30 sayfası için bile okunur diyorum ben sonunu çok sevdim.️Yalniz kesinlikle #erasmusyayınları önermiyorum.çünkü basım hataları ve eksiklerle dolu idi. Aşağıdaki sembol diyor sembol basmamış tabletin yorumu diyor tablet resmi yok şekil x deki haritaya gore kolonilesmişler diyor harita yok pdf den çıktı alıp yapıştırarak okudum. erasmus basım tavsiye etmiyorum.
Kitap arkası;
Yeryüzünün tüm bölgelerinde bulunmuş çok eski çağlara ait insan kalıntıları ile sembolik yazı, resim,tablet ve eski belgeler şeklinde karşımıza çıkan tarihsel kayıtlardan yararlanarak, anakaradan ayrılan kolonicilerin izlediği güzergâhı belirlemeyi başardım. Bu kalıntılar, ana hatlardan ayrılan çok sayıda dalla birlikte kolonileşmenin iki ana güzergâhı izlediğini açıkça göstermektedir...Ne var ki ilk kolonilerin nerede ortaya çıktığını kesin olarak biliyoruz. Doğu yönünde ilk yerleşimler, bugün Kuzey ya da Orta Amerika’nın Batı sahilleri olarak bilinen yerlerde gerçekleşmiştir. Batı kolonileri ise ilk kez Asya’nın doğu kıyılarında ortaya çıkmıştır. Bir koloni, anakaranın egemenlik çatısı altında kendini yönetecek kadar geliştiği zaman koloni imparatorluğuna dönüşüyor ve buraya bir hükümdar atanıyordu. Sembolüyse, ufuktan yükselen ve ışınları da bulunan güneşti.James Churchward, Kayıp Kıta Mu'nun Çocukları adlı bu eserinde, tüm yaşamını adadığı Kayıp Kıta Mu araştırmalarına Mu uygarlığının dünya üzerinde kurduğu kolonilerin izini sürüyor.Maya,mısır Hindistan gibi büyük uygarlıkların aslında birer Mu kolonisi olarak hayata gözlerini açtığını ileri sürüyor

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 5 okur okuyacak.