Fadi Kılıçzade

Fadi Kılıçzade

Yazar
7.8/10
6 Kişi
·
8
Okunma
·
1
Beğeni
·
391
Gösterim
Adı:
Fadi Kılıçzade
Unvan:
Yazar
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@fadi_kiliczade" adıyla yazmaktadır.
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Kitabı okumaya başlayınca ne kadar basit bir kitap diye önyargı ile yaklaştım ama kitabı okumaya devam ettiğimde beğendim.Bazen hayatımızda yaşanılan üzücü olaylar basit farkındalıklarla son bulur.Belkide kabullenemediğimiz için gözümüzde büyür her şey.
Bu kitap basitçe, her şeyden ders alarak hiç bir şeyin boşuna yaşanmadığını anlayın diyor.Ve vosvosları sevin🤗🧡
Bitti !!!
Bir yayınevinde editörlük yapan Hazal, küçük bir kaza sonucu yolları kesişen Hazal’a vosvosları sevdiren geçmişi ile cebelleşen Melih ve Hazal’a aşık olan Tolga. Hazal’ın işine aşık olması, kesinlikle hayatında hiç bir erkeği istememesi Melih’i sevene kadardı.

Kitap konu itibariyle fena sayılmazdı. İlk 100 sayfa nasıl su gibi gittiyse devamı da o kadar durağandı. Konu itibariyle durağan değildi ama beni içine çekmedi. Kitapla ilgili bir kaç eleştirim olacak.

Yazar kitapta Amatör yazarları eleştiriyor ufaktan ufaktan. Gençler neler okuyor böyle diye. Kendisi de bilinen bir yazar olmadığına göre bence kendisi de amatör.
Burada ufak bir çelişki var.

İkincisi de yazılan kitapların hep aşk üzerine olmasından yakınan bir editör var kitapta. Halbuki kendisi de buram buram aşk kokan bir kitabın baş kahramanı yani bu kitabın️

Genel itibariyle okumakla bişey kazandırmayan, okunmamakla bişey kaybettirmeyen bir kitaptı. Çerez niyetine gider mi gider.

5/10

Yazarın biyografisi

Adı:
Fadi Kılıçzade
Unvan:
Yazar
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@fadi_kiliczade" adıyla yazmaktadır.

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 8 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.