1000Kitap Logosu
Arzuokuyor01
TAKİP ET
Arzuokuyor01
@ArzuA01
Ev hanımı
Ön lisans
Kocaeli
Adana
158 okur puanı
19 Haz 2019 tarihinde katıldı.
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
446
Kitap
89
İnceleme
13
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
424 syf.
·
5 günde
·
Puan vermedi
#okudumbitti #yorum #sen @müptela @selviatıcı Serileri tersten okumak gibi bi sorununuz var mı sizinde Benim var da tek olmadığımı bilmek yine de iyi hissettiriyor. Önce bu kitabı okumam gerekiyordu ama ben #siz kitabını önce okudum. Olaylar bağımsız ama karakterler bağlı bir seri. O yüzden bütünlük bozulmuyor. @selviatıcı kalemine hayran olduğum bir yazar. Ne yazsa okurum o derece seviyorum. Bu kitap da beni benden aldı. Süheyla dövüş oyunları sporları hariç ne kadar ben dedim. Macera ararsan var, aşk ararsan var, gizem ararsan var, sağlam karakter ararsan var eee daha ne olsun. Özellikle hiç kalemi ile tanışmamış olanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Yoksa SÜ. nüş muştası sizi de bulabilir. Vıcık vıcık olmadan nasıl bir aşk anlatılır Diyorsanız bakınız Selvi Atıcı. Tüm detaylarına girmeden iğrendirmeden cinsellik nasıl anlatılır diyorsanız yine Baskını Selvi Atıcı. Hem okurken eğlenmek hem macera peşinde koşmak istiyorsanız eee artık biliyorsunuz yine Selvi Atıcı. Timuçin Bey ayrı efsane.. Çelik ve Demir Mızrak ayrı efsane. Kısacası mutlaka okuyun derim Yine yeniden farklı kitap yorumlarında buluşuncaya kadar kendinize iyi bakın.,mutlu kalın, kitaplarla kalın.
Sen
8.5/10
· 427 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
5
520 syf.
·
3 günde
·
Puan vermedi
#okudumbitti #yorum @mujde.aklanoglu.official Hasrem Yayınları #yurtsuz #dramacıhüzün Herkese merhabalar Kitaba kendinizi kaptırıp karakterlerle bütünleşip sinirlenir ve karaktere saydırır mısınız? Ben çokça yapıyorum. Bunu başaran yazarlar bence zirvede. Yurtsuz kitabında da Emre ve Ümran elime geçse lime lime edeceğim karakterler oldu. Rüzgar ve Esme tam bir aile sıcaklığı gerçek bir anne baba... Kevser yaşadığı coğrafyada acının en dibini görüp - ki Rabbim kimseye yaşatmasın- tüm ailesini kaybedip, henüz çocukken düşman askerlerinden gördüğü insanlık dışı muamelenin izlerini ömür boyu bedeni ve ruhunda taşımak zorunda kalan, sarıp sarmala ak istediğim o küçük kız, hayatta kalmayı başaran ve sonra kendisine annelik yapan Maral Hanım ile birlikte Cemre ye dönüşüyor. Emre bir kaza sonrası ıssız ücra bir köyde yaralı iken Cemre onun yaralarını sarıp hayata döndürüyor. Ah de vefa... Sonrası kaderin cilvesi, sonrası yurtsuz kalan kızın hayat mücadelesi, sonrası sevginin, analık duygusunun yüceliği... Okuyun, okutun.
Yurtsuz
8.0/10
· 30 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
3
216 syf.
·
1 günde
·
Puan vermedi
#okudumbitti #yorum @yediverencocuk @butikkitap @denizatasoy #böğürtleninmaceraları #alıntı " Paulo Coelho der ki ;insanlar fırsatların gelmesini bekler, fırsatlarda insanların. Fırsatlar bekler, insanları bekler ;kazanan hep mazeret olur. Benim güzel kızım mazeretleri sığınmayıp kendi hayatını mücadelesini verebilenlerle ilerle hayatta." Herkese merhabalar Kalpten istediğiniz herşey sizin olacaktır. Yeter ki hayal edin diyen Lalin 'in maceralarına ortak oldum. Daha minik bir çocukken ne istediğini bilen ve onu karaları konusunda cesaretlendirip destekleyen babasının Böğürtlenim diye sevdiği Lalin aslında çocuklar için çok güzel mesajlar içeriyor. Önce Dubai, ardından Mısır, daha sonra ise Katar'a koşarken aslında hayallerinin peşinde koşuyor. Girdiği ortamlarda zorlandığı noktalar olsa da o hep gözde bir kız ve hedefine giden yolda güzel dostluklar biriktiriyor. Türliye'nin yetersiz eğitim şartları sebebiyle ülkesine dönememesi de bizim kanayan yaramız maalesef. Neyse Lalin ve arkadaşlarıyla eğlenceli macerelara ve kısa bir Dubai, Mısır ve Katar turuna şahit olmak için kitabı inceleyiniz. Yine yeniden farklı kitap yorumlarında buluşuncaya kadar kendinize iyi bakın kitaplarla kalın mutlu kalın.
Böğürtlenin Maceraları
Okuyacaklarıma Ekle
4
424 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
#okudumbitti #yorum AYŞEGÜL ESEVül #günebakan @müptela #alıntı "Burası senin toprağın toprağa bakarsan oda sana bakar ben çok ihmal ettim ama sen son teknolojiler ve burayı cennete çevirebilirsin unutma oğlum Yaşadığın yeri cennet ya da Cehennem yapmak senin elinde" "Gerçekten sevenler gider mi İpek ya da gidince sevgi biter mi?" "Ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş kafanın içindekileri bırakmadığın sürece gittiğin hiçbir yer sana iyi gelmez. " Herkese merhabalar Yeni yılın ilk yorumu geldi. Sevgili AYŞEGÜL ESEVülcicekogku bun kaleminden güzel bir hikaye ile başladım yıla. Günebakan çiçeklerini bilirsiniz. Güneş neredeyse yönünü ona döner. İpek de günebakan tarlaları içinde doğmuş, büyümüş, genç kız olmuş, herşeyiyle toprağa bağlı bir kız. Biraz inatçı ama istediği herşeyi başlatması bu inadının sayesinde. Gülistan yıllar önce yaptığı evlilik sonucu ailenin tek çocuğu olmasına rağmen kendisini affetmeyen anne ve babasından 25 yıl ayrı kalmak zorunda olan ama yaptığı evlilikten hiç pişman olmayan eşiyle ve 2 çocuğuyla mutlu bir kadın. Ta ki oğlu Tayfun un kızı Yağmurla yaptığı kazaya kadar. Kazanın geri dönüşü olmayan yollara girmesiyle Gülistan iki çocuğuyla İpek ve ailesinin yanlarında çalıştığı, bir çalışandan çok büyük bir aile gibi oldukları konağa, ailesinin yanına gelmesiyle başlıyor herşey. O kaza neleri değiştirdi? Kimlerin hatasını anlamasına kimlerin hatalarından ders almasına sebep oldu.? Hayatlarının dönüm noktası onları nerelere taşıdı?
Günebakan
Okuyacaklarıma Ekle
3