Geri Bildirim
Gamze Aydeniz

Gamze Aydeniz

7.5/10
13 Kişi
·
28
Okunma
·
8
Beğeni
·
559
Gösterim
Adı:
Gamze Aydeniz
Unvan:
Türk Yazar
Bu hayatta ne kadar uğraşırsanız uğraşın herkesi mutlu edemiyordunuz. Hayat değişimin ta kendisiyken insanların hep aynı kişiyi görmek istemesini anlayamıyordum.
...Bir yere ait olmak mı yoksa aitliğin her harfinden muaf olmak mı? Buna karar verdiğin an, hayatın şekillenmeye başlayacak.
Kokuyla mest olmuş bir halde hangisini yiyeceğimi düşünürken Pınar elini uzatmıştı ki kutuyu geri çektim. "Don't touch my donut, b*tch!" dedim kafamı artist bir tavırla sallarken. Ardından kutuyu tekrar uzattım. "Kusura bakma kanka, bunu hep demek istemişimdir. Alabilirsin"
Ben bu kitabı beğendim ama biraz basit buldum onun dışında baş karakterin badboy olmaması ilgimi çekti çok güzel bir arkadaşlık hikayesi aşırı kötü içerikler olmadığı için her yaş grubunun okuyabileceğini düşünüyorum...
NOT: YAZAR DONUT SATICILARIYLA ANLAŞMIŞ BEMCE KİTAPTAKİ BÖLÜMLERDE AYRAÇTA DONUTU GÖRÜNCE HERKESİN CANI ÇEKİYOR
Okuduğum ağır kitaplardan sonra biraz kafamın dağılmasına ihtiyacım olduğunu farkettim bu yüzden bu kitaba başladım. Kitabı okumaya başlamadan önce beklentinizi yüksek tutmazsanız eğleneceğiniz, çerez bir gençlik kitabı. Çok da anlatılacak bir şey yok aslında... Boş zamanınız varsa ve 15-16 yaşlarındaysanız okuyabilirsiniz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gamze Aydeniz
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 8 okur beğendi.
  • 28 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 25 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.