Gamze Aydeniz

Gamze Aydeniz

Yazar
7.5/10
17 Kişi
·
38
Okunma
·
10
Beğeni
·
651
Gösterim
Bu hayatta ne kadar uğraşırsanız uğraşın herkesi mutlu edemiyordunuz. Hayat değişimin ta kendisiyken insanların hep aynı kişiyi görmek istemesini anlayamıyordum.
...Bir yere ait olmak mı yoksa aitliğin her harfinden muaf olmak mı? Buna karar verdiğin an, hayatın şekillenmeye başlayacak.
Kokuyla mest olmuş bir halde hangisini yiyeceğimi düşünürken Pınar elini uzatmıştı ki kutuyu geri çektim. "Don't touch my donut, b*tch!" dedim kafamı artist bir tavırla sallarken. Ardından kutuyu tekrar uzattım. "Kusura bakma kanka, bunu hep demek istemişimdir. Alabilirsin"
Ben bu kitabı beğendim ama biraz basit buldum onun dışında baş karakterin badboy olmaması ilgimi çekti çok güzel bir arkadaşlık hikayesi aşırı kötü içerikler olmadığı için her yaş grubunun okuyabileceğini düşünüyorum...
NOT: YAZAR DONUT SATICILARIYLA ANLAŞMIŞ BEMCE KİTAPTAKİ BÖLÜMLERDE AYRAÇTA DONUTU GÖRÜNCE HERKESİN CANI ÇEKİYOR
Kitap bir wattpad kitabı evet. Eskiden kullandığım bir platform ve daha çok bilinçsiz halimle okuyordum. Fikir edinmek için tekrar wattpadi ele aldığımda onca leş kitaba rağmen ele alınıp okunabilecek romantik bir roman. Anlatım neredeyse tümüne göre çok daha olgun. Akıcı olduğunu pek söyleyemem pek betimleme kullanmıyor yazar. Ama tüm diğerlerine göre daha okunabilecek düzeyde. Yine de zaman kaybı olduğunu söyleyebilirim.
Kitap genel anlamda güzeldi. Benim çok okumadığım bir tür olduğu için zevk aldım okurken. Sadece ben tek kitap zannediyorum. Değilmiş. Devamı varmış ama daha yazılmamış. Sonu çok kritik bir anda bitti ve ben sabırsız bir insanım. Nasıl bekleyecem hiç bilmiyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gamze Aydeniz
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 10 okur beğendi.
  • 38 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 31 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.