Harry Paul

Harry Paul

Yazar
7.3/10
16 Kişi
·
26
Okunma
·
0
Beğeni
·
212
Gösterim
Adı:
Harry Paul
Unvan:
Yazar
Doğum:
11 Şubat 1931
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
100 syf.
Hayatla mücadele konusunda kendine olan inancını kaybetmişti. Duvarlarını kendine dair inançsızlığının oluşturduğu bir hapishane yaratmıştı. Mary Jane, tam olarak bu durumdayken sihirli elleriyle hayatına dokunan bir insan belirir ve onu bu yılgın halinden çekip çıkarır.
Umutsuz ev kadınları tarzında bir ofis ve Seattle Balık Pazarı ekseninde dönen bir olay kurgusu. Seattle Balık Pazarındaki mutlu balıkçılardan etkilenerek oluşturulan kitap kocaman bir Balık Felsefesi yaratabilecek konumda. Özellikle iş dünyası adına okunması gereken kitaplar arasında yerini alıyor.

Yaratıcılık, tutku, esneklik, içtenlik… Kitap üzerinde yanyana gördüğüm en güzel 4 kelimeydi.
100 syf.
·4 günde
Kitap kısacık ama anlattıkları, verdiği mesaj gerçekten uzun. Özümseyerek herkesin okuması, hem özel hayatında hem de iş yerinde uygulaması gerekir.
Şuan günümüzde insalnlara, çalışma ortamlarına bakılırsa bir çok yerde toksik enerji çöplüğü olduğu görülebilir. Silkelenmeli, kendimize gelmeli, kendimizi işimize, evimize, ailemize vererek, ilgili ve hazır olmalıyız, etrafımızdakilerin günün gün etmesine katkıda bulunmalı kısaca hayatı oyun haline getirmeliyiz.
Okumanızı ve okutmanızı tavsiye ederim.
100 syf.
·4 günde·6/10
İş hayatında çalışkan, başarılı ve mutlu olan Mary Jane Ramirez özel hayatında birçok zorlukla tek başına mücadele etmekteyken şirketin pek de sevilmeyen bir departmanına terfi edilir ve maddi kaygılardan ötürü bu teklifi kabul eder. Defalarca yönetici değiştiren departmanı yola getirmeyi bir kez de Mary Jane denemelidir ve yolunun Lonnie ile kesişmesiyle yeni bir formülü işleme koyar.
İş hayatındaki olumsuzluklarla mücadele ederken aynı zamanda iyi bir enerji ve mutlu çalışanlar elde etmeyi amaçlayan Lonnie'nin formülü aynı zamanda hayatın birçok noktasına da temas eder. Bilhassa sıkıcı iş hayatında yeni bir formül arayışında olanlar bu kitaba şans verebilirler.
100 syf.
·1 günde·Beğendi·5/10
Uluslararası bir limanda staj yaparken elime geçti bu kısacık dolu kitap. Sayfa sayısı az olsa da iş hayatında bireylerin ve ekiplerin birbirine anlayışlı ve bir nedene bağlı şekilde bağlanmaları için güzel nedenler sunuyor. Ekip ve organizasyonlar başarısını en üst seviyeye çıkarmak için temel adımları kitap bize sunuyor. Hayatımıza yada organizasyonumuza bu adımları entegre etmek bize kalıyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Harry Paul
Unvan:
Yazar
Doğum:
11 Şubat 1931

Yazar istatistikleri

  • 26 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 6 okur okuyacak.