Hayati Sır

Hayati Sır

Yazar
4.5/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
1
Beğeni
·
329
Gösterim
"Cennet sessizliktir! Sükunet! Beyaz bir güvercinin kanat sesi! Huzur ve mutluluktur... Rabbimize yakınlıktır... Cennet!
Hayati Sır
Sayfa 11 - Hayykitap
"Cennet bir haldir... İnsanın... Rabbiyle bir halidir... Bilmezsin sen! Cennetten neden düşürüldüğünü! İşlediğin günahın önemini! Sana verilen emanete neden ihanet ettiğini! Tam bilemezsin... Tevbe etsen de bilemezsin... Senin bildiğini sandığın… Sadece görünendir... Ya bilmediğin! Günah nedir söylesene? Aşk nedir? Tevbe nedir? Ah bilmezsin... Söylesene! Cennet nedir ki? "
Hayati Sır
Sayfa 38 - Hayykitap
Biterken.. Ormanlar.. Agaçlar.. Bitkiler.. Kuşlar.. Yeryüzü biterken.. Gökyüzü ağlarken.. Sizler o küçücük ekranların içine hapsolmuşken.. Kalem Yemin eder!.. Satır satır yazdıklarına yemin olsun ki Her Ağacın.. Her Çiçeğin.. Her çocuğun hesabı sorulacak! Bir gün gelecek.. Sorulacaktır..
Kitabı hiç begenmedim. Kitapta çok fazla devrik cümle vardı bu da kitabın anlatımını çok bozmuş ben anlamakta zorlandım ve çok sıkıldım. Bir de aynı kelimeleri ve cümleleri yazar çok fazla kullanmış bu da anlatımı epeyce bozmuş ben kendi şahsi fikrime göre okumanızı tavsiye etmiyorum arkadaşlar...

Yazarın biyografisi

Adı:
Hayati Sır
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 4 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 8 okur okuyacak.