Yazar
Jamie McGuire

Jamie McGuire

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.4
1.394 Kişi
4.382
Okunma
160
Beğeni
9,1bin
Gösterim
Unvan
Amerikalı Yazar
Doğum
Tulsa, Oklahoma, Amerika Birleşik Devletleri, 6 Kasım 1978
Yaşamı
Jamie McGuire Oklahoma’nın Tulsa şehrinde doğmuş ve annesi Brenda Blackwell tarafından yetiştirilmiştir. 1997′de liseden mezun olduktan sonra, Önce Northern Oklahoma kolejine ve Central Oklahoma Üniversitesine gitmiş ve Autry Teknoloji Merkezinden Radyografi diploması almıştır. Şu anda, gerçek bir kovboy olan kocası Jeff ve üç çocuğu ile birlikte Enid, Oklahoma’da yaşamaktadır. 12 hektarlık arazilerini, dört at, dört köpek ve kedileri Rooster ile paylaşmaktalar.
Likapa
Belalı Düğün'ü inceledi.
152 syf.
·
7/10 puan
Aniden evlenen çiftimize kimse devam eder gözüyle bakmamıştı... Ama onlar sonsuzluk için evet demişlerdi... Abby'nin evlenmekteki amacı başta farklı olsa da sonuçta güzel bir başlangıca adım atıyordu... 2. Kitabın sonında şöle bir değinilmiş evlilik hikayesine, burada onlarda barındırdığı duygularıyla, hissettikleriyle birlikte okumak.. Onların aşklarına tekrar şahit olmak güzeldi... Gerçek olan her zorlukta birbirlerinin yanında olmalarıydı... Herkese keyifli okumalar diliyorum...
Belalı Düğün
7.0/10
· 388 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Neslihan
Tatlı Sır'ı inceledi.
368 syf.
·
2/10 puan
Dikkat spoiler içerir. Bu kitaptaki karakterlerin midesiz olduğunu düşünen bir tek ben miyim? TJ yin kim olduğunu bardaki herkes biliyordu sonuçta ve kimse de Trenton'a söyleme gereği duymadı. Ayrıca Cami Trenton'a birşeyler hissederken nasıl gidip de abisiyle birlikte olabildi?! Bir de onun dairesine gittiğinde TJ'in aile fotoğraflarına bakıyor ikisini kıyaslıyor falan. Kitabın sonunda Trenton TJ'in aslında abisi olduğunu öğrendikten sonra nasıl Cami ile devam edebildi? Bence kitap baştan sona olmamış. Diğer seriden sonra yazar baya saçmalamış.
Tatlı Sır
7.1/10
· 256 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Elif Bayraktar
Tatlı Bela'yı inceledi.
424 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
İkinci ya da üçüncü okuyuşum . Travis Kuduz İt Maddox ! Kitabı muazzam bir varlık haline getiren karakter . Evet, Jamie ne yazsa güzel yazıyor. Evet yazarın çoğu kitabını okudum ama hiçbirinde bu karakterde okuduğum hazzı alamadım. Duygu yükü , hissettirdikleri ... Tadı sürekli damağımda kalıyor.Kötü çocuk , iyi kız hikayeleri her zaman sevilir ve tercih edilir ama bazen bu konuyu bayatlatıp , suyunu çektirdikleri bir gerçek . ‘Ben senin bildiğin adamlardan değilim.Benden uzak dur.’ He,anladım. Sen kötü çocuksun. (Gsjdn) Hikayelerin böyle kolay gelişmesi,kurgusunun akıcılığı ve akılcılığı olmaması beni bitiriyor.Önemli bir unsur da üslup tabii ki. Olay gidişatı vb. detayları anlatmayacağım. (Spoiler veririm net.) Bu kitabın hala okunmamış olmasına imkan yok.Aşk odaklı okumayı seven ve biraz heyecan bulmak isteyen her okur bu kitabı kütüphanesinde bulunduruyordur,tahminimce.Ama ola ki atlandı gidin,alın okuyun. Bir kitap benim açımdan hissettirdiği kadar kıymetli ve unutulmazdır. Bu eserse arananın tamamen kendisi olacaktır. Uçurumlarıyla,sevgisiyle,nefretiyle.Serinin diğer kitaplarına on basar. (Konu sapmaca :) ) Eğer beni yık,yak, mahvet türevi bir şey okumak istiyorsanız buyrun, okuyun. Dalga geçecek aman beğenmem zaten kötü mötü çocuk diyecek bir yaradılışınız varsa şans verin,düşüncelerinizi değişterecektir.Duygusal yaralanmaların yarattığı karakterler bunlar. O yüzden bu tarz durumlara anlayış gösterin. Ve lütfen kitap bittiğinde ona kötü bir sıfat yapıştırmayın ! Kötü tek bir yorumu bile hak ettigini düşünmüyorum.Su gibi akan..yeri geldiğinde gözleri yaşartan muazzam bir kitaptır. Bundan mütevellit asla bir kitabı ikinciye okumayan beni bile çemberine dahil etmiştir.Kalbinizi açın ve bırakın bu kitap sizi ele geçirsin. Pişman olmayacaksınız.
Tatlı Bela
7.4/10
· 1.073 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
11
504 syf.
·
5 günde
·
Puan vermedi
Herkese Merhabaaaa... Yorumuma bu seriyi ne kadar istediğimi duyduktan sonra beni mutlu etmek için doğum günü hediyesi olarak canım ablam Meral Kaplan 'na çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Providence Üçlemesinin ilk kitabı olan Araf'ı ben çok sevdim. Gerek kurgusu gerekse akıcı kalemiyle kalbimde taht kuran bir kitap oldu. Fantastik türde eser severler için ideal bir öneri olduğunu tereddütsüz bir şekilde söyleyebilirim. Okuduğum fantastik kitaplar içerisinde ilk defa bu kadar güzel seven bir erkek görüyorum. Okurken çoğu zaman Nina'nın yerinde olmak istediğimi sizden saklamayacağım. Kendini bir anda bambaşka bir dünyada bulmak isteyen okurlara keyifli okumalar dilerim Gelelim Konusuna; "İkimizin birlikte olabilmesi için... Bu, bir mucize öyle değil mi? Bir Melez ve onun insanı, Cennet ve Cehennem'deki herkes birlikte olmamalarını söylerken, birbirlerine aşık oluyorlar...." "Nina babasının cenazesinden çıktıktan sonra oturduğu durakta Jared ile karşılaşır. Aynı taksiyi paylaşan Nina ve Jared bu sayede tanışmış olurlar. Bu tanışma ne kadar tesadüf gibi görünse de Jared sürekli koruyucu bir melek misali Nina'nın zor anlarında karşısına çıkmaya başlar. Bir süre sonra birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Bu sırada Nina, Jared'ın gizemli hareketlerinden şüphelenmektedir. Vee bir gün Jared'ın Nina'ya yarı melek ve onun koruyucusu olduğunu itiraf etmesiyle olaylar başlar. Tabiki her hikayede olduğu gibi bu hikayede de iyiliğin karşısında kötülük var. İyilik ve kötülük arasındaki savaşı kim kazanacak? Sizce Nina'nın aşkı bu itiraftan etkilenecek mi? Yoksa aşkları bu gerçeği yenecek mi? Peki ya başlarına gelecek olaylar? Neler yaşayacaklar? Ah ah neler neler.... "
Araf
7.3/10
· 529 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
19