Cehennem Providence Üçlemesi 2

7,3/10  (20 Oy) · 
85 okunma  · 
13 beğeni  · 
1.057 gösterim
Nina Grey, şeytanlarla yaptığı savaşın yaralarını yeni yeni sarıyordu. Geçmişte olanlar çok uzakta kalmış gibiydi. Hem okuluna devam ediyor hem de babasından kalan şirketin başına geçmek için hazırlanıyordu. Her şey normale dönmüştü, geceleri gördüğü kâbuslar dışında...

Nina ve nişanlısı Jared için bu kâbusların tek bir anlamı vardı: Yaklaşan tehlike ve Şeytanlarla yapılacak olası bir savaş… Tatlı Bela'nın yazarı Jamie McGuire, Providence üçlemesinin ikinci romanı Cehennem'de hem içinizi ısıtacak hem de tüylerinizi diken diken edecek!
(Tanıtım Bülteninden)
 
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786055016043
 • Çeviri:
  Nergis Karababa
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
15 Tem 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Araf' a göre bu 2. kitap amacına uygun olarak (fantastik roman) , biraz daha hareketli ve macera içeren konulara sahipti. Ve ben mutlu sonlarla biten kitaplara gerçekten bayılıyorum..Sıra 3. kitapta .. Bakalım macera nasıl devam ediyor.

Dilek 
 19 Haz 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · Puan vermedi

Spolier içerir!
Providence serisinin ikinci kitabında olaylar Nina'nın kâbusları ile başlıyor. Zamanla Nina' nın olaylardaki önemi anlaşılınca işler daha da karışıyor. Yaklaşmakta olan savaş nedeniyle bir durağanlık söz konusu. Kitabin sonlarına doğru savaşın yaklaşmasıyla hareketlilik artıyor. Kitap küçük bir sürpriz ve ardından gelen sorularla bitiyor.