Kitap
Cehennem

Cehennem

Providence Üçlemesi 2

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.5
110 Kişi
349
Okunma
84
Beğeni
1.998
Gösterim
352 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 9 sa. 58 dk.
Adı
Cehennem (Providence Üçlemesi 2)
Basım
Türkçe · Türkiye · Yabancı Yayınevi · Şubat 2014 · Karton kapak · 9786055016043
Nina Grey, şeytanlarla yaptığı savaşın yaralarını yeni yeni sarıyordu. Geçmişte olanlar çok uzakta kalmış gibiydi. Hem okuluna devam ediyor hem de babasından kalan şirketin başına geçmek için hazırlanıyordu. Her şey normale dönmüştü, geceleri gördüğü kâbuslar dışında... Nina ve nişanlısı Jared için bu kâbusların tek bir anlamı vardı: Yaklaşan tehlike ve Şeytanlarla yapılacak olası bir savaş… Tatlı Bela'nın yazarı Jamie McGuire, Providence üçlemesinin ikinci romanı Cehennem'de hem içinizi ısıtacak hem de tüylerinizi diken diken edecek! (Tanıtım Bülteninden)  
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺19,98
7.5
10 üzerinden
110 Puan · 14 İnceleme
352 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Tam ara kitap tadında (ki zaten öyle) olmasının yanında aynı heyecanıyla devam etti. Araf'ın sonunda Kim ve Ryan karakterleri çok açıkta bırakılmıştı, bu kitapta onlara daha çok yer verilmesi iyi olmuş. Kitabın sonu çok tahmin edilebilirdi, zaten kitap bebek üzerine yazılmış resmen. O yüzden biraz daha sürprizli olsaydı ya da Jared'ın sevincini, tepkisini görebilseydik daha iyi olurdu bence. Araf'ı okurken Nina'ya sinir olmuştum, bu kitapta daha da sinir oldum. Konuşmalarda, olaylarda sürekli yanlış yerlere odaklanıyor, ana konuyu kaçırıyor. Çok fazla uykusuzluk çekti ancak uykusunu aldığı günlerde dahi huysuz, anlayışsız ve çevresine karşı kabaydı. Çevresindekilere çok şey borçlu, ama onların hakkini verdiğini düşünmüyorum. Genel olarak güzel bir kitaptı ancak Araf, çıtamı hayli yükseltmiş sanırım.
Cehennem
7.5/10
· 349 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
İrem
Cehennem'i inceledi.
352 syf.
·
Puan vermedi
Yaklaşık bir ay önce bitirdim. Ancak şimdi incelemesini yazabildim. Cennete ulaşmak o kadar kolay olmasa gerek.Serinin bu kitabında çok kötü şeyler olacağını tahmin etmiştim.İster istemez kendimi olaya kaptırdım.Bu incelemeler kitabın bende yarattığı hissi unutmamamı sağlıyor. Sonunda Cennet'e kavuşmak varsa bu aşkta Nina ve Jared'ın Cehennem'den korkmayacağını anladım ve onlar kadar korkusuz bir aşk hayal ötesi.
Cehennem
7.5/10
· 349 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
352 syf.
·
3 günde
·
8/10 puan
Cehennem kitabımız providence serisinin ikinci kitabıdır. Birinci kitap incelemesinde bahsettiğim hush hush serisiyle olan benzerliği bu kitaba kadarmış çünkü kitabın fantastik ögeleri hush hushı geçiyor. Kitabın adından da anlaşıldığı üzere kurguya cehennem ve şeytanlar da dahil oluyor ve bu okuyucuya daha zengin bir anlatım ve hayal gücü sunuyor. Ortada hem aşkın gücü söz konusu hem de cehenem ile bir savaş. Romantikliğin ağır basmasının yanında aksiyonun da azalmadığı bir kitaptı. Nina ve Jared'in arasındaki ilişkiyi kıskanmayan biri çıkmaz sanırım. Erkek karakterin mükemmel bir erkek arkadaş oluşu kitabın fantastik ögelerine giriyor bence. :) 7.5/10
Cehennem
7.5/10
· 349 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
16
pelin
Cehennem'i inceledi.
352 syf.
Providence Üçlemesi-2 Cehennem Yorumu
Bir solukta bitirebileceğiniz, maceralarla dolu bir kitaptı. Okurken "yok artık!" dediğim o kadar çok şey oldu ki... Akışı hızla ilerledi ve hiç sıkılmadım. Olaylar o kadar çabuk gelişti ki, sanki birden fazla kitap okumuş gibi hissettim. Okumakta yaşça geç kaldığım bir seri olsa da şimdi de keyif almadığım söylenemez.
Cehennem
7.5/10
· 349 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6