Cennet Providence Üçlemesi 3

7,6/10  (22 Oy) · 
78 okunma  · 
16 beğeni  · 
1.036 gösterim
Işığın olduğu yerde, karanlık da vardır.

Aşk, her şeye rağmen kazanacak mı?

Kelimelerle tarif edilemeyecek kadar korkunç şeyler yaşamış, bilinmeyenleri öğrenmişti. Şimdiyse kazanamayacağını bildiği bir savaşın içindeydi.

Nina Grey, hayatının aşkı Jared Ryel'la evlenmiş, onun çocuğunu taşıyordu. Ve ne pahasına olursa olsun, hayatta kalabilmek için bu çocuğu doğurması ve Jared'la birlikte karşılarına aldıkları Cehennem'le savaşması gerekiyordu. Acaba Nina ve Jared, Cehennem'dekileri mağlup ederek bu savaştan sağ çıkabilecekler mi?

Cennet, Tatlı Bela'nın yazarı Jamie McGuire'ın diğer bestseller serisi olan Providence Üçlemesi'nin son perdesi!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2014
 • Sayfa Sayısı:
  328
 • ISBN:
  9786055016067
 • Orijinal Adı:
  Eden
 • Çeviri:
  Nergis Karababa
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Elif dereli 
27 Ağu 12:27 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

Ve serinin son kitabı Cennet. Yavaş yavaş daha da güzelleşen seri ve muhteşem bir kitap daha bitti. Nina nın en son yaptığı hata hayatlarına mal olacak diye düşündüm ve nefesimi tutarak acaba şimdi ne olacak diye diye soluksuz okuyup bitirdim. Harikaydı mutlaka okuyun

Nejla GÜNEŞ 
15 Tem 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Ve üç kitaplık maceranın sonu. ikinci kitapta gelişmeye başlayan ve ilginçleşmeye başlayan olaylar döngüsü bu kitapta pik yapıyor doğrusu. Tabi bu da kitabı bir solukta okumanızı sağlıyor..Filmi yapılsa Avatar'ı sollayacağına eminim.Ancak yine de kitabın genç nüfusa hitap ettiğini değinmeden geçemeyeceğim....

Gonca Çiftçioğulları 
16 Haz 16:41 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

Bu seriyi okuyali epey oldu bugun listeme ekleme yaptim. Aslinda birinci kitap olan Araf ile fantastik kurguya guzel bir giris yapmasina rağmen, Cennet ve Cehennem de aradigimi bulamadim. Biraz yavan kalmis. Daha heyecanli ve daha gizemli olabilirdi diye düşünüyorum.

angelsbooks 
21 Mar 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Bu seride beni en çok eğlendiren karakterler Claire ve Ryan'dı. Serinin en iyi kitabı ilk kitap Araf bence. Tatlı&Ayaklı Bela'yı geçemedi benim için ama olsun, okunur.

Kitaptan 1 Alıntı