Kitap
Cennet

Cennet

Providence Üçlemesi 3

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.5
95 Kişi
311
Okunma
75
Beğeni
1.854
Gösterim
328 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 9 sa. 18 dk.
Adı
Cennet (Providence Üçlemesi 3)
Basım
Türkçe · Türkiye · Yabancı Yayınları · Nisan 2014 · Karton kapak · 9786055016067
Orijinal adı
Eden
Işığın olduğu yerde, karanlık da vardır. Aşk, her şeye rağmen kazanacak mı? Kelimelerle tarif edilemeyecek kadar korkunç şeyler yaşamış, bilinmeyenleri öğrenmişti. Şimdiyse kazanamayacağını bildiği bir savaşın içindeydi. Nina Grey, hayatının aşkı Jared Ryel'la evlenmiş, onun çocuğunu taşıyordu. Ve ne pahasına olursa olsun, hayatta kalabilmek için bu çocuğu doğurması ve Jared'la birlikte karşılarına aldıkları Cehennem'le savaşması gerekiyordu. Acaba Nina ve Jared, Cehennem'dekileri mağlup ederek bu savaştan sağ çıkabilecekler mi? Cennet, Tatlı Bela'nın yazarı Jamie McGuire'ın diğer bestseller serisi olan Providence Üçlemesi'nin son perdesi! (Tanıtım Bülteninden)
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺21,76
7.5
10 üzerinden
95 Puan · 14 İnceleme
328 syf.
·
2 günde
·
Puan vermedi
Herkese Merhaba... Bu gün sizlere Providence Üçlemesinin son kitabı ile geldim. Aksiyon hız kesmeden devam ediyor. Diğer iki kitabında da olduğu gibi bu kitapta da beni etkilemeyi başardı. Kitabı okurken sanki kendimi kitabın bir karakteri gibi hissedip heyecan yaptığım o kadar an oldu ki... Fantastik ve aşk romanları severlere bu seriyi şiddetle tavsiye ediyorum. Gelelim Yoruma; !!!Serinin diğer kitaplarını okumayanlar için spoi içerir! "Bazen Cehennem'den çıkmak için Şeytanla dans etmek gerekir." "Nina'nın hamile kalması sonucunda evlenen Jared ve Nina bebeklerini korumak zorundadır. Cehennem bebeğin doğmasını istememekte cennet ise bebek doğana kadar bu duruma karışmayacağını söylemektedir. Şeytanların kabuklaşmaya başlaması (insanların içine girmeleri) işlerini çok daha zorlaştıracaktır. Çözümü bulduklarında ise katetmeleri gereken uzun ve zorlu bir yolculuk onları beklemektedir. Bebeği koruyabilecekler mi ? Bu zorlu yolculukta neler yaşayacaklar? Şeytanların ne gibi planları var? Fantastik bir kitap okurken hem aşkın içinde kaybolacak hem de bir annenin bebeği için neler yapabileceğine şahitlik edeceksiniz Bu muhteşem seriyi okumak isteyenlere keyifli okumalar dilerim.
Cennet
7.5/10
· 311 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
9
Szweig
Cennet'i inceledi.
328 syf.
·
8 günde
·
8/10 puan
Şu anda “New York Times Bestseller “ de olsaydı patlamış popüler bir kitap olurdu eminim ki. Çünkü vampir serilerinden çok çok daha iyi kurgulu bir seri. İlahi olaylar ve kehanetler ancak bu kadar fantastiğe uyarlanabilirdi.Kudüste kutsal kabirin içinde doğum nedir abi? Kulağa çok çılgınca gelebilir, okudukça kendinizi o ekşına kaptırıyorsunuz. Serinin ilk kitabı Araf benim favorim oldu, genelde seri kitapların ikincileri beni pek sarmıyor ama su gibi kolay ve akıcı okudum diyebilirim. Tavsiye ederim vakit geçirme oyalanma kitabı olarak güzel... Günaydın, güzel bir gün olsun.... i.hizliresim.com/r5YlPm.jpg
Cennet
7.5/10
· 311 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
20
Hilal
Cennet'i inceledi.
328 syf.
·
5 günde
·
5/10 puan
Merhaba sevgili okur, Providence üçlemesinin kitapları Araf, Cehennem ve Cennet olarak sıralanmıştır. Fantastik ögeler barındıran aşk kitaplarıydı. İri puntolarla yazılmıştı, kolaylıkla da okundu. Uyku öncesinde okudum çoğunlukla çünkü üzerinde düşünmeye gerek yoktu. Tahmin edebildiğim bir olay örgüsü vardı. • Kitap sepeti alışverimde belirlenen limiti geçince ücretsiz kitap veriyorlardı. Benim alışveriş yaptığım ay içerisinde bu seri veriliyormuş. Aşk romanları pek bana hitap etmeyen bir tür olmasına rağmen fantastik ögeler barındırması sebebiyle ve bedava kitap baldan tatlıdır mantığıyla sepete ekledim. • Seriye puanım: 5/10 efendim. Benim tavsiye edeceğim kitaplar değildi. Genç yetişkin okurlarına daha fazla hitap edeceğini düşünüyorum.
Cennet
7.5/10
· 311 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
328 syf.
·
8/10 puan
Ve üç kitaplık maceranın sonu. ikinci kitapta gelişmeye başlayan ve ilginçleşmeye başlayan olaylar döngüsü bu kitapta pik yapıyor doğrusu. Tabi bu da kitabı bir solukta okumanızı sağlıyor..Filmi yapılsa Avatar'ı sollayacağına eminim.Ancak yine de kitabın genç nüfusa hitap ettiğini değinmeden geçemeyeceğim....
Cennet
7.5/10
· 311 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5