Kevin J. Hayes

Kevin J. Hayes

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
11
Okunma
·
0
Beğeni
·
9
Gösterim
Adı:
Kevin J. Hayes
Unvan:
ABD'li Yazar
Doğum:
Ohio, 14 Kasım 1959
Sinema tarihinin ünlü komedyeni Charlie
Chaplin bir röportajinda şöyle demektedir:
"Küçük bir çocukken babamla bir sirk şovunu izlemeye gittik. Bilet sırasında uzun bir kuyruk vardı ve önümüzde anne, baba ve 6 çocuktan oluşan bir aile vardı. Fakirlik hallerinden belliydi, elbiseleri eski ama temizdi. Çocuklar sirkten bahsederken çok mutlu görünüyordu. Onların sırası gelince, babaları gişeye geçti ve bilet fiyatlarını sordu. Gişe çalışanı ona bilet fiyatını söyleyince adam kekelemeye başladı ve dönüp karısının kulağına bir şeyler
fısıldadı. Mahcubiyet, yüzünden kolayca okunuyordu.
Birden babam cebinden 20 Dolar çıkardı ve yere attı. Sonra da eğilip yerden 20 Doları aldı ve adamın omzuna dokunarak şöyle dedi:
"Paranız düştü beyefendi. Adam babama baktı ve gözleri dolarak: "Teşekkür ederim efendim" dedi.
Onlar içeri girdikten sonra babam beni elimden çekti ve kuyruktan çıktık. Çünkü babamın adama verdiği 20 Dolardan başka parası yoktu.
O günden beri babamla gurur duyuyorum ve O iki dakika benim hayatımda izlediğim en güzel şovdu. O gün izleyemediğim sirk şovundan eminim daha güzeldi.. / Alıntı...
202 syf.
·Puan vermedi
Charlie Chaplin'in yaptığı çeşitli röportajları içeren bir kitap. Kendini medyaya pek açmayan bir insan olduğunu göz önünde bulundurursak konuşmayı seçtiği sayılı anlardan derlemeler diyebiliriz. Beyaz perde dışında nasıl bir insan olduğuna dair izlenim edinmek isteyenler için okunabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kevin J. Hayes
Unvan:
ABD'li Yazar
Doğum:
Ohio, 14 Kasım 1959

Yazar istatistikleri

  • 11 okur okudu.
  • 21 okur okuyacak.