1000Kitap Logosu
Koray Yersüren
Koray Yersüren
Koray Yersüren

Koray Yersüren

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.8
1.477 Kişi
3.995
Okunma
268
Beğeni
9,9bin
Gösterim
Unvan
Türk Yazar
Doğum
Şarköy, Tekirdağ
Yaşamı
Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde doğan Koray Yersüren lise yıllarında yazmaya başlamış, ilk hikayesi olan Hastalık’ı 2014 yılında yayınlamıştır. Eğitimini Akdeniz Üniversitesi'nde tamamlayan yazar, ikinci üniversitesindeyse edebiyat okumaktadır. Camdan Kalpler serisi Gözlük ve Gözlük 2 -Lacivert Pazartesi, Kimliği Kirletilmişler Mabedi ve Aynı Gökyüzünün Kıyameti isimli kitaplarıyla pek çok okurun beğenisini kazanan yazar, farklı projeleri üzerinde çalışmaya devam etmektedir.
Elif Güzel
Gözlük'ü inceledi.
528 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Kitabı bitireli 5-6 ay olmasına rağmen hâlâ etkisindeyim. O kadar güzel bir kitap ki anlatamam. Wattpad kitabı diye ön yargılı olmayın çünkü günümüzdeki yüz binlerce kitaptan daha güzel ki... Herkese tavsiye ederim.
Gözlük
7.5/10
· 2.043 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
12
kapandı
Gözlük'ü inceledi.
%0 (2/528)
·
1/10 puan
Sıkıntı
Böylesine ucuz, özentilik dolu, herhangi bir vasfı olmayan ve iki sayfasını okuyacağıma gidip duvarları izlemenin daha iyi ve kaliteli bir aktivite olduğunu düşündüğüm için beğenmedim. Eğer sigara meraklısı aptal bir ergen tayfasından iseniz bu kitap tam size göre, ben çöpe attım.
Gözlük
7.5/10
· 2.043 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
12
Tutku Aydın
Aynı Gökyüzünün Kıyameti'yi inceledi.
336 syf.
·
Puan vermedi
Hiçbir beklentim olmayan bir kitaptı. Yazarı da ilk defa okuyorum. Konusu oldukça ilgi çekiciydi. Kitap da kendini çok güzel okuttu. Yazarın araştırmalar yapması, olayları gerçek bulgulara dayandırması çok güzeldi. Sadece daha fazla heyecan unsuru içeren sahneler olabilirdi diye düşünüyorum. Bazı sahnelerin duyguları havada kalmış gibi geldi. Ancak kitabı sevdim. Ne yazık ki 4 yıldır devam kitabı gelmiyormuş. Umarım yazar en kısa zamanda bir geri dönüş sağlar...
Aynı Gökyüzünün Kıyameti
OKUYACAKLARIMA EKLE
10