Giriş Yap

Koray Yersüren

Yazar
7.5
1.731 Kişi
Unvan
Türk Yazar
Doğum
Şarköy, Tekirdağ
Yaşamı
Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde doğan Koray Yersüren lise yıllarında yazmaya başlamış, ilk hikayesi olan Hastalık’ı 2014 yılında yayınlamıştır. Eğitimini Akdeniz Üniversitesi'nde tamamlayan yazar, ikinci üniversitesindeyse edebiyat okumaktadır. Camdan Kalpler serisi Gözlük ve Gözlük 2 -Lacivert Pazartesi, Kimliği Kirletilmişler Mabedi ve Aynı Gökyüzünün Kıyameti isimli kitaplarıyla pek çok okurun beğenisini kazanan yazar, farklı projeleri üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

İncelemeler

Tümünü Gör
368 syf.
·
5 günde
·
9/10 puan
Yazarın Gözlük serisinin yan kitabı niteliğinde yazılmış bir eser. Kitap görme engelli Atakan ve Hazal’ın hayatlarında yaşadıkları inişli çıkışlı durumları , hayatlarının belli bir noktadan sonra kesişmesini ele alıyor. Gayet akıcı ve sürükleyici bir konuya sahip. Kitap kapak olsun bölüm başlarında ki çizim ve şarkı önerileri olsun mükemmel bir tasarımı var. Kesinlikle yazar ve kitaba şans vermenizi öneririm. Bol okumalı güzel günler diliyorum…
Kimliği Kirletilmişler Mabedi
7.8/10 · 876 okunma
·
Reklam
%0 (2/528)
·
1/10 puan
Sıkıntı
Böylesine ucuz, özentilik dolu, herhangi bir vasfı olmayan ve iki sayfasını okuyacağıma gidip duvarları izlemenin daha iyi ve kaliteli bir aktivite olduğunu düşündüğüm için beğenmedim. Eğer sigara meraklısı aptal bir ergen tayfasından iseniz bu kitap tam size göre, ben çöpe attım.
Gözlük
6.9/10 · 2.452 okunma
1 yorumun tümünü gör
Gözlük
Kısaca yorumum şu şekilde.Ne çok fazla sevdiğim ne de hiç sevmediğim bir kitap. tamamen ortada yani. sürükleyici devamlı okuyorsunuz ama pek bir olay yok hep sürekli aynı olaylar dönüyor gibi. seri 3 kitap ve bence 3 kitap çok fazla. sadece bir kitap olsaydı daha çok güzel olurdu.aslında 3 kitap olduğu için betimlemesi daha çok yapılmış, bu iyi bir yönü. çünkü neredeyse her kitapta bir konu çok fazla betimleyerek tamamen aklımız da oluşturacak şekilde yazılmış. ama ben ana olaylar dışında neredeyse tek bir olay hatırlamıyorum. yani kesinlikle okuyun dediğim bir kitap değil, ama kesinlikle okumayın dediğim bir kitap da değil. Yani burada insiyatif size kalıyor istediğinizi seçebilirsiniz. şiddet vb. Olaylara teşvik edici sahneler yok. biraz Klişe gibi ama tam klişe de değil. yani her yönünü ile ortada kaldığım bir kitap. Şimdi kısaca konusundan bahsedeyim. Hikayede Ege adında gözlüklü bir gencin hikayesi anlatılıyor. Genç yaşta sosyalleşmekte zorlanan ve taktığı gözlük nedeni ile Gözlük lakabı takılan Ege'nin sosyalleşme umudu internet olur ve internetten tanıştığı biri ile yaşadığı gizemli aşk hayatını tamamen değiştirir. gittiği kamp hayatının çok önemli bir devrim noktası olur.
Koray Yersüren
Gözlük
Gözlük
6.9/10 · 2.452 okunma
1 yorumun tümünü gör
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48