1000Kitap Logosu
Linda Winstead Jones
Linda Winstead Jones
Linda Winstead Jones

Linda Winstead Jones

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.4
7 Kişi
17
Okunma
0
Beğeni
400
Gösterim
Unvan
Yazar
Yaşamı
Tarihi romanlar ve masalların yanı sıra paranormal ve elbette romantik temalarda elliden fazla romans kitabının yazarı olan Linda Winstead Jones, Colorado Romance Writers of Excellent ödülünü iki kez kazandı. RITA ödüllerine üç kez aday gösterildi ve Linda Fallon adıyla da 2004 yılında paranormal romans dalında RITA ödülü sahibi oldu. Linda eşiyle 37 yıllık eşiyle beraber Alamaba'da yaşamaktadır.
Baştankara
Raintree: Adalet'i inceledi.
222 syf.
·
3 günde
·
6/10 puan
Adalet, serinin ilk kitabına göre daha olaylı ve merak uyandırıcıydı. Fakat bu kitapta da karakterlere pek ısınamadım. Gideon ve Hope ikilisini ayrı ayrı çok sevmediğim gibi bir aradayken de sevmedim. Ayrıca yazarın koruma tılsımı olayına bu kadar sırtını yaslamasını ve Gideon ve Hope'un her tehlikeden güya bu tılsım sayesinde kıl payı kurtulmasını inandırıcı bulmadım. Büyük savaş bu kitapta başlar sanıyordum ama o da son kitaba kaldı. En başından beri Mercy'nin hikâyesini çok merak ediyordum. Dolayısıyla üçüncü kitap için daha umutluyum.
Raintree: Adalet
OKUYACAKLARIMA EKLE
12
Maggie
Raintree: Adalet'i inceledi.
222 syf.
·
1 günde
·
8/10 puan
İlk kitaptan daha iyi olduğu su götürmez bir gerçek. Seride en sevdiğim erkek Gideon oldu. Ayrıca Raintree özellikleri beni baya cezbetti *-* . Hope ve bıcırık Emma'yı da unutmamak lazım.
Raintree: Adalet
OKUYACAKLARIMA EKLE
1