Mehmet Mirioğlu

Mehmet Mirioğlu

Yazar
9.3/10
9 Kişi
·
16
Okunma
·
3
Beğeni
·
353
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
400 syf.
Tanrı kavramının varlığına ilişkin sunulan argümanları yalın bir dille ve oldukça detaylı bir biçimde inceliyor. Mantığın ve bilimin aktif bir şekilde kullanılması açısından da çok iyi. Daha çok teizm olmak üzere din felsefesinin birçok kavramı ve en bilinen argümanlar irdeleniyor. Okunulası.
464 syf.
·Beğendi·9/10
Merhaba arkadaslar,

Bu kitaba icin de cok sey yazmayacagim birinci kitabi okumadan dakina iki'yi okumayin diyerek baslayacagim. Hatta iki'yi söyle bir göz atayim biraz karistirayim bile demeyin. Yoksa bir cok seyin tilsimi kaciyor.

Diyecegim su ne olursan, kim olursan hangi dine, hangi idelojiye mensub olursan ol bu kitabi okumalisin. Tabiki anadili türkce olanlara söylüyorum.

Az sevapli cok günahli hayirli okumalar

Saygilarimla
Kitap hakikakketten mükkemmel. Herkesin mutlaka okumasi gereken bir kitap.Yazar kitapta herturlu inanistan insanin goruslerini ele alarak olusan celiskiyi gozler onune seriyor. Kitaba onyargiyla yaklasilmamasi kanaatindeyim. Inancliysaniz bu konu hakkinda ne gibi curutmelere basvurdugu ya da sorguluyorsaniz , sorgulamanin dogru yontemini gormeniz acisindan mutlaka okuyun. Belki bugun degil belki yarin degil ama bu kitap birgun cok satanlarin basinda olacak.
464 syf.
İlkinin devamı. Tanrının Varlığına dair sunulan argümanların incelenmesi. Felsefi ve bilimsel içerik ilkinden daha yoğun ve teist bakışın olası karşı çıkışlarına ilişkin de yine detaylı analizler/çürütmeler var.
400 syf.
·Beğendi·10/10
Merhaba arkadaslar,

Bu kitaba cok sey yazmayacagim okuyun görün diyecegim ammaaa..........

Bir Din ile ugrasan herkesin okumasi mecbur
Iki her müslümanin mutlaka ama mutlaka ukumasi gerek
Üc her ataistin bas ucu kitabi olmali yani okumasi lazim.
Dört insanim diyen herkes okumali

Tabiki arkadaslar bunlari yazarken ana dili türkce olan insanlardan bahsettim. Malesef ama malesef daha yabanci dillere cevrilmedi. Acaba cevrilecek mi?......onuda bilmiyorum.
Kitab din ile alakali olunca HAYiRLi okumalar
Saygilarimla

Yazarın biyografisi

Adı:
Mehmet Mirioğlu
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 16 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 22 okur okuyacak.