Mike Carson

Mike Carson

8.1/10
8 Kişi
·
13
Okunma
·
1
Beğeni
·
315
Gösterim
Adı:
Mike Carson
Unvan:
Amerikalı Televizyon Radyo Spikeri, Gazeteci, Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Futbolun sadece takımı sahaya sürmek olmadığını gerek sosyal gerekse iktisadi bilgilere ve çok yönlülüğe sahip olmak gerektiğini anlatan, kimi zaman durağan bir anlatımı olmasına rağmen güzel bir kitap.
Futbolun sadece futbol olmadığı, altyapısında gerçekten sağlam psikolojik savaşların olduğunu ve bir teknik direktörün takımın çehresini nasıl değiştireceğini gösteriyor..
Futbolun sadece futbolculara emanet edilmeyeceğini anlatan ve her teriminde zekanın ön planda olduğunu gösteren bir eser.Böylece ülkemizde futbolun nasıl bilgisizce yönetildiğini oynandığını ve ekonomisinin akıl çizgisinden uzak yönetimini daha iyi anlıyoruz.
bu kitap, dünyanın en ünlü teknik adamları neler yapıyor da para kazanıyor, kitabı değil. bu kitap ciddi anlamda bir kişisel gelişim kitabı. o büyük büyük şirketlerde, ceo ların, genel müdürlerin, üst düzey yöneticilerin okuması gereken türden.. kendi egolarını kırıp, karşındaki "insanla" nasıl ilişki kurman, ekip olman, lider olman, başarıya ulaşman ve o başarıyı kalıcı hale getirmen gerektiğini anlatan harika bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mike Carson
Unvan:
Amerikalı Televizyon Radyo Spikeri, Gazeteci, Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 13 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 9 okur okuyacak.