Vapur Dergisi

Vapur Dergisi

Dergi
6.9/10
24 Kişi
·
63
Okunma
·
1
Beğeni
·
69
Gösterim
Adı:
Vapur Dergisi
Doğum:
Aralık 2017
Ölüm:
Eylül 2018
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
66 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Ben gibi, çok fazla dergi var hangi birini takip edeyim deyip hiç birini takip edemeyen biriyseniz bu dergi yayın hayatına yeni başlamış. Aralıkta ilk sayısı çıktı. Güzel de dergi, okunuyor eğlenceli kitap tanıtımları vs. Baştan başlayıp rahatça takip etmek için güzel bir fırsat diye düşünüyorum.
250 syf.
·9/10
Ozellikle Cemal Sureya ile ilgili kısım beni etkilemisti ve defrca okumuştum. Güzel bir edebiyat dergisi.
Icerisinde kitap incelemeleri de vardı. Ayrica kitap önerisi de var.
66 syf.
·Puan vermedi
Dolu, güzel bir dergi olmuş, herkese teşekkürler. İlk sayıda Ahmet Ümit anlatılmış, değerli kişilere ve konulara değinilmiş. Takip edilesi dergi...
66 syf.
·Puan vermedi
Yayın hayatına yeni başlayan güzel bir edebiyat dergisi. Kitap yurdu ile anlaşması ayrıca mükemmel bir lezzet olmuş. içerik de çok iyi. Her ay almayı düşündüğüm dergi listesine dahil oldu şimdiden.
66 syf.
·8/10
Altı çizilesi bir çok cümle... ezberlenesi kelimeler... okuma listesine eklenmelik bir çok kitap... hepsi ve daha fazlası için okumalısınız. Ünlü yazarlarımız ile oturup kahve içer gibi okunan bir dergi... Harika bir sayı daha.
66 syf.
Hediye olarak gelmeseydi belki de tanışamayacaktım ama artık takip etmeyi düşünüyorum. Güzel bir dergi. Yolun açık olsun Vapur... Yakında yeniden karşılaşmak üzere...

Yazarın biyografisi

Adı:
Vapur Dergisi
Doğum:
Aralık 2017
Ölüm:
Eylül 2018

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 63 okur okudu.
  • 15 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.