1000Kitap Logosu
Yana Toboso
Yana Toboso
Yana Toboso

Yana Toboso

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
9.1
330 Kişi
934
Okunma
15
Beğeni
553
Gösterim
Unvan
Japon Manga Sanatçısı
Doğum
Warabi, Saitama Prefecture, Japonya, 24 Ocak 1984
Aysenur
Kara Kahya 6'ı inceledi.
196 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Bu ciltte çok değişik bir konu vardı. Londra sokaklarında kaçırılan ama cesetleri dahi bulunmayan çocuklar. Ciel ve Sebestian bunun sebebini araştırırken şehre gelen bir gezici sirkten şüphelenirler. Böylece hikayemiz başlıyor. Çok komik yerler vardı, çok eğlendim okurken. Ama bir ara kitap gibiydi pek fazla okay olmadı. Geçmişten gelen biri ortamı heyecanlandırdı. Ve çizimleri muazzamdı yine cidden. Çok beğenerek okuyorum. 7. cilde hemen başlayacağım.
Kara Kahya 6
8.7/10
· 53 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Aysenur
Kara Kahya 1'ı inceledi.
196 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Uzun zamandır büyük boyutlu çizgi roman okuduğumdan bunu elime alınca küçücük kaldı valla bir gözüm acıdı okurken. Konusu çok güzel ve çizimlerine ise BA-YIL-DIM. Sebastian karakterine aşık olmayan yoktur diye tahmin ediyorum. İlk cildin sonu biraz tahmin ettiğim gibi bitse de yine şaşırdım. Çok eğlenceliydi. Not: Sebastian efendisinin peşinde koşarken evdeki herkesin bir pastanın etrafında dönüp durması olayı :') Keşke Sebastian benim içinde bir pasta yapsa...
Kara Kahya 1
9.0/10
· 187 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Aysenur
Kara Kahya 7'ı inceledi.
196 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Bir önceki ciltten çok daha heyecanlı olduğu bir gerçek öncelikle. Sonunda sirkte neler döndüğünü ve orada çalışanların "baba, baba" diye bahsettikleri kişinin kim olduğunu öğrenmiş olduk. Adamın yaptıkları ve geçmişinden beri Ciel ve ailesine olan takıntısı çok iğrençti cidden. 3-4 sene önceki bebek Ciel'i görmek çok güzeldi. Çok masum ve utangaç bir çocukmuş. (O yanında ki kişi babası mıydı emin değilim ama ilk defa yüzünü görüyoruz sanırım.) Ayrıca bu cildin sonunda çok sevdiğim bir karaktere yapılan şey umarım gerçek değildir. Çok ağlarım öyle ise... Sebastian her zaman ki gibi muhteşem ve arada Ciel'e laf sokması çok hoşuma gidiyor.
Kara Kahya 7
9.2/10
· 48 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1