Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Bir Okur

Bir Okur
@Birokurdaha
Felsefe ile ilgileniyorum. Varoluşsal şiirler ve hikayeler yazıyorum. Koleksiyon yapıyorum. Zamanımı okuyarak, bir şeyler üreterek ve koleksiyon ürünleri bulmaya çabalayarak geçiriyorum. Şeylerin erekleri hakkında düşünüyorum.
Sabitlenmiş gönderi
Kavrayışı bir suç, doğumu bir ceza, yaşamı bir iş ve ölümü de bir gereklilik olan bir insan, kendisiyle nasıl gurur duyabilir ki?
Stoacılar öncelikle nedensel ilişkiyi yepyeni bir biçimde ikiye bölerler. (...) Öyle ki özgürlük iki tamamlayıcı şekilde kurtarılmış olur.
Yoksulun evi eli gibidir çocuğun Ve yeryüzü gibidir yoksulun evi, Gelecekteki bir kristalin parçasında Bazen ışıklı bazen karanlık düşüşün kaçışında Yoksul sıcak yoksulluk gibi bir ahırda Ve yine de akşamlardır, her şeydir orada Ve bütün yıldızların ondandır hareketi.
Okur takip önerileri
Tümünü gör
Sude Asan
Sude Asan
@ritimsizpiyano
1000Kitap'ta popüler
Şeyma
Şeyma
@kustasiseyma
1000Kitap'ta popüler
Pelin Semiz
Pelin Semiz
@ppelinsemizz
1000Kitap'ta popüler
Yoksulun evi eli gibidir çocuğun O almaz, yetişkinlerin istediğini Yalnızca süslü kıskaçları olan bir böceği, Derenin yonttuğu yuvarlak taşı, Akan kumu ve tınılayan midyeleri O asılı kalmıştır bir kantar gibi Ve bildirir algıyı en hassas sesli Uzun titreşimli duruşuyla kabuğunun Yoksulun evi eli gibidir çocuğun
Yoksulun evi bir sunak mahfazası gibidir Orada ebedi olan bengi aşa dönüşür Ve akşam inince, usuldan düşünür Kendine dönmeyi geniş bir dairede Ve dolu yankıyla yavaştan içine kapanır
23441
287 öğeden 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.